Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan étrendre lenne szükségem...

Olyan étrendre lenne szükségem, amit olcsón össze tudok álítani. Továbbá valami olcsó kreatint tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem hogy veszek a közeljövőben kreatint,fehérjét de nem megfelelő étrenddel nem is akarok hozzákezdeni. 75 kilo vagyok,18éves és úgy fél éve edzek. Nagyjából havi 5ezrem lenne táplálék kiegészítőkre. Milyen kreatint vagy fehérjét ajánlotok?

2013. jún. 3. 20:23
 1/9 Crushler válasza:
Első az étrend. Neked kell minimum 150 gramm fehérje, és 375 gramm szénhidrát. Napi 750 gramm csikremell és 500 gramm rizs. Szerintem ebből jössz ki a legolcsóbban. Ha van még lóvé akkor estére mehet a sovány túró illetve reggel a zabpehely proteinnel
2013. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Crushler válasza:
Amit írtam az tömegnövelésre vonatkozik. Menjen még annyi zöldség is mint hús és aból az 5000ből vegyél mulivitamint pl. mega daily one
2013. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első kiegészítő a vitamin,(C-és multi) Azután jön csak a fehérje és dextróz, majd fél év edzés után mehet pár kreatin kúra.
2013. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten tömegnövelni szeretnék, hanem inkább csak megfelelő tápanyagot bevinni.

Ha összetudna valaki írni 1-2 ilyen étrendet azt megköszönném. Nézegettem már neten, de nem tudnék minden hozzávalót beszerezni, vagy hamar ráunnék az ételekre. ezért bátran fogadom a variációkat!

2013. jún. 3. 20:49
 5/9 A kérdező kommentje:
jelenleg nitrox therapy-t iszok edzés előtt, tulajdonképpen kreatinnal csak a teljesítmény fokozása lenne a cél. esetleg ha tudna valaki hasonlót mondani ami kitart legalább egy hónapig és az 5000-es kereten belül van az is jó lenne.
2013. jún. 3. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, szabad megkérdeznem?
2013. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18, ahogy a kérdésemben leírtam.
2013. jún. 3. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, igazad van, bocsánatot kérek a figyelmetlenségemért.:/
2013. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.A pénz problémával én is küszködök mint sok más tanuló,akit a szülei tartanak el és maradiak :)(Ráadásúl nekem még 4 tesóm is van.)Ne görcsölj ennyit a kaján.Egyél úgy a nap folyamán, hogy a kajád mindig tartalmazzon fehérjét,lassú cht(barna rizs,zabpehely mondjuk ha hússal eszed sima rizs is jó :) mert lassítod vele a felszívódásodat.) és figyelj a zsír bevitelre mert az is nagyon fontos.Kerüld a transz zsírokat.A lényeg,hogy gyors ch csak edzés után menjen.De annak se muszáj vitargónak vagy hasonlónak lennie ha nincs rá + pénzed:).Egyszerű turmixold össze a proteined(ha van) mondjuk rizzsel és kész is :).Remélem tudtam segíteni.
2013. jún. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!