Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Lenkei-féle multivitaminokba...

A Lenkei-féle multivitaminokban is vannak ezekhez hasonló jellegű anyagok: Aqua Polish D yellow 024.20 MS" (hipromellóz, hidroxipropil-cellulóz, talkum, közepes szénláncú triglicerid, titán-dioxid (E 171), kinolinsárga alumínium lakk (E 104) )?

Figyelt kérdés
Nem találok olyan multivitamint, amibe ne lennének ilyen cuccok.

2013. aug. 2. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Ez a Lenkei szcientológus,úgyhogy úgy vigyázz a vitaminkáival.
2013. aug. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez miben befolyásolja a vitamin-készítményeit? Egyébként nem a kérdésre válaszoltál.
2013. aug. 2. 12:32
 3/6 anonim válasza:
9%
én nem tudom, de Lenkei készítményeivel tényleg vigyázz!!!!
2013. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valamit nem tudsz, akkor arról miért írod, hogy vigyázzak vele ? Ez így nem túl hiteles info.
2013. aug. 14. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak egy példa:

Poinceau 4R = alumíniumlakk.

Miben van?

Pantoprazol Sandoz (Richter Gedeon)


Egyetlen táplálékkiegészítőmben sem találkoztam még alumíniummal, erre a "gyógyszer" tele van vele.


A Pantoprazol Sandoz egyébként egy hulladék, a Takeda Gmbh-s Controloc az normálisabb, úgy néz ki. Az ilyen kis "meglepik" egyébként komoly "mellékhatásokat" képesek okozni. Magam is tapasztaltam. (kategória: "kedvezőbb árú gyógyszer ugyanazzal a hatóanyaggal")

2020. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lenkeiből a Prémium Erőset vásároltam meg. Még véletlenül sincsenek benne ilyen mérgek.


Konklúzió:

Ha az, aki gyógyításra hivatott, valóban gyógyítana, nem lenne szükség a Lenkei féle vitaminokra. Kár, hogy nagyon sok esetben pontosan az ellenkezőjét teszik.

2020. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!