Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan vegetáriánus fajta,...

Van olyan vegetáriánus fajta, akik például esznek McDonald's-ban? Elfogadják az ottani "húst"? (mert abban nincs sok igazi hús)

Figyelt kérdés

Vagy fogyasztanak olyan ételeket, amikről tudják, hogy nem sok húst látott?

Én úgy érzem, hogy ha ebédnél elém raknak egy csirkecombot, vagy stb. azt nem szeretném megenni, mert én inkább vega lennék. De egy szendvicsre viszont muszáj tennem egy szelet sonkát.

Így nem lehetek vegetáriánus, vagy talán van ennek is egy külön fajtája?


Bocsánat a fura kérdésért, megfogalmazásért, de késő van már, és ha nem írom le ezt a kérdést most, akkor elfelejtem :D


Köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 9. 23:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
61%
Ezzel én is hasonlóképp voltam régen! Egyre kevesebb húst ettem, de sonkát, párizsit (jó tudom az nem igazi hús), szalámit egész sokáig.. majd fokozatosan leszoktam róluk és már képtelen vagyok megenni ezeket is! Mekiben sem fogyasztok "húst"!
2013. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem epelmeju ember nem eszik a mekiben. Az ottani hambuci bar hust nem latott, asszem a mcribrol olvastam vmikor hogy ilyen mindenfele allati belsosegekbol (gyomor, stb.) van összekotyvasztva. Szoval, ha olyan vega vagy, akinel a pacal kivetel, joetvagyat! :) A szalamikban es a gepsonkaban ugyanez a mocsok van, szoval remelem legalabb rendes sonkat hasznalsz. Joetvagyat! Egy husevo.
2013. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz így vega.
2013. aug. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A sonka is állatból készül, még ha nem is sokból; ha megeszed, akkor nem vagy vegetáriánus.
2013. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Megpróbálom azt, amit az első válaszoló írt :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 10. 11:07
 6/19 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb dolgod lenne, ha bevennéd az étrendedbe a vegetáriánus felvágottakat, szalámikat, parizereket meg ilyesmiket. Nagyon finomak, még húsevők is nagyon szívesen eszik őket. Rögtön lenne mit tenni a szendvicsedre sonka helyett.
2013. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven marhahúsból van a mekis marhahús pogácsa, de azért szép próbálkozás volt.
2013. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem bőven marhahúsból van a mekis marhahús pogácsa, de azért szép próbálkozás volt."


Egy próbálkozásnál több volt az azért.


[link]


Igaz, hogy a McRibet nem is marhahúsos húspogácsaként árulják, hanem disznóhúsosként, de abban volt bőven minden, ami nem borda.


Másrészt viszont érdekes felfogásra vall a vegetarianizmusról, hogy a legolcsóbb szirszar húst megeszed - ami nyilván nem attól olcsó, mert az állatok a legjobb körülmények között voltak tartva -, a drágább, jobb minőségibb húst, ami nem ketreces, azt meg nem.

2013. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még a vegetáriánus felvágottakról, de jól hangzik, úgyhogy utánanézek a következő vásárlásnál. Köszönöm:)
2013. aug. 24. 19:33
 10/19 anonim ***** válasza:
5%

Vigyázz velük.. Nem minden étel, ami 'vegetáriánus'.

Egyél répát és salátát, szerintem. Én azt ennék.. nem sz.aroznék műkajákkal csak mert húsmentesek, csak ügyesen ;)

2013. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!