Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan vegetáriánus fajta,...

Van olyan vegetáriánus fajta, akik például esznek McDonald's-ban? Elfogadják az ottani "húst"? (mert abban nincs sok igazi hús)

Figyelt kérdés

Vagy fogyasztanak olyan ételeket, amikről tudják, hogy nem sok húst látott?

Én úgy érzem, hogy ha ebédnél elém raknak egy csirkecombot, vagy stb. azt nem szeretném megenni, mert én inkább vega lennék. De egy szendvicsre viszont muszáj tennem egy szelet sonkát.

Így nem lehetek vegetáriánus, vagy talán van ennek is egy külön fajtája?


Bocsánat a fura kérdésért, megfogalmazásért, de késő van már, és ha nem írom le ezt a kérdést most, akkor elfelejtem :D


Köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 9. 23:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jajj miért lenne az mű amiben nincs hús alapanyag. Állandóan viccelsz és félő, hogy valaki komolyan vesz:). Sajnos ezeket a felvágottakat és szalámikat csak reform és bio boltokban forgalmazzák, ott keresd őket.
2013. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem viccelek.


Igazi ételek (real food): zöldség, gyümölcs, hús (hal, tojás.. stb.) gombák, olajos magvan.


Nézzük meg milyen vega kaják vannak, amik ezek valamelyikéből készülnek. Szóval akkor mi mű kaja? A kaják többsége nem húsból, zöldségből, gyümölcsből készül.


Szójás gabonás olcsó sz.art használ alapanyagnak az élelmiszeripar, mert van hülye aki megveszi. Viszont ezeket ne nevezzük már ételnek, igazi élelmiszernek :)


Vega kaja: a saláta, vagy az itt kapható ételek

[link]


Ezek ételek (ráadásul nyersvegán ételek) de ilyen minőséget nem kapni csak úgy akárhol.. bocs.

2013. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Aki válogatva eszi meg a hústermékeket, az nem "igazi" vega. Mindenki maga dönti el, mit eszik. Ha a csirkecombot nem bírod megenni, hát ne edd. Én a hurkát nem tudom megenni, de pl csirkét eszek. Ettől nem leszek vega, csak valamit szeretek, valamitől undorodom. Nem kell ezért vegának nevezni magad.

A mekivel kapcsolatban pedig: Van egy ismerősöm, aki nem ehet húst, mert nem bírja megemészteni, hiányzik neki valami enzim (van valami neve ennek a betegségnek, nem tudom mi). Ha húst eszik, az rögtön vissza is jön. Na ő a mekiben simán megeszi a hamburgereket, nem lesz tőle baja.

2013. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez igen derék!


Ennyit a mekiről. Azt tudjátok, hogy szobában tartva a sima burger nem penészedik meg?

2013. szept. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Aki vegetariánus, az nem eszik, nem főz, nem fogad el semmi olyant, aminek elvileg is állatok megöléséhez van köze. Ez ilyen egyszerű. Évek óta engem is azzal szekálnak, hogy "a pörcimörcis túrós csuszát megeheted, a pörcimörci az NEM HÚS, éppen csak az íze miatt muszáj beletenni" meg "nálunk ma húsleves van, de nem baj, neked csak egy kis levét adunk, vagy majd kipilinckázod belőle a húsdarabokat", stb. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...... NEM NEM NEM!!!!

Ha hússal készült, az nem vega. Ha nem akartak bele húst tenni, akkor "jelképes mennyiségűt" meg minek??? Könyörgöm, hogy a húsevő se legyen elégedett, de a vega se ehesse meg??? Melyik idióta szadista állat találta ki a KICSIThúsos ételeket????

2013. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Kedves Utolsó! UGYANEZ nálunk is!!!! teljesen megértelek :D
2013. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Zolly ez igen jó írás volt. Igaz, igaz.
2013. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én is értelek Zolly, többször hallottam én is, hogy "de hát azok esznek halat" (az miért is nem egy döglött állat=hús?), meg hogy de rákot azért eszel? (he?), meg hogy hát de a húsleves az nem hús....
2013. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha hallal kínálnak, már rutinosan megkérdezem, mutassák meg hogy melyik fáról szüretelték :D
2013. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!