Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok nekem olyan ételeket...

Tudnátok nekem olyan ételeket írni reggelire, ebédre és vacsorára, amik egészségesek?

Figyelt kérdés

Már nem tudom, mit egyek. Nem akarok fogyni, de hízni sem!

Viszont régen úgy voltam 52 kiló, hogy mindent megettem. De tényleg mindent. Reggelire fornetti,kakaó, ebédre két fogás, közben süti, vacsira kenyér sajttal kakaóval.

Lefogytam egy csomót de koplalással, stresszel, nem egészséges táplálkozással. A kérdésem, hogy mik azok az ételek, amik egészégesek? Azt olvastam, hogy hús, zöldségek. De miket lehet enni?

Pl nekünk van itthon kalács, medvesajt, kifli. De én azt olvastam, hogy a tojást ajánlják reggelire. Akárhol olvasom az egészégesebb dolgokat, szinte mindenhonnan kiveszik a kenyeret, péksütit, kakaót, tejet...mi számít egészségesnek? Mert én már nem tudom.

Pl reggelire tojás, ebédre leves utána hús zöldséggel, vacsira joghurt? Akármikor próbálkozok egészségesen enni azt mondják, hogy fogyókúrásan eszem, ezért is érdekel.


2013. aug. 13. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
teljes kiörlésű pékáruból szendvics, tojásrántotta vagy bundáskenyér kókuszzsirban sütve tk kenyérből. Cukormentes tk műzli gyümölccsel. Vacsira is mehetnek ezek de a joghurt is.
2013. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Reggelire eszel pl 1 kiflit egy pohár tejjel de (ha lehet ne olyat ami évekig eláll) ebédre eszel valamit tök kindegy vacsorára salátát vagy valami hasonlókat. Az a lényeg ehetsz húst csak kenyér nélkül és ne olyanokat eegyél ami évekig eláll és 6 óra után már ne egyél
2013. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És 1 héten legalább 2x kell ennii halat. Meg nem úgy kell eni hoty teleeszed megad meg se birsz mozdulni hanem csak eszel valamennyit , elmész mondjuk minden nep biciklizni minden nap egyre többet de más sportal is próbálkozhatsz azert irtam biciklit mert en is bicikoizzni szoktam. Na ennyi lenne de ki kell tapasztalni hogy mennyit eszel hogy hizol e tole vagy fogysz.
2013. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sovány,főtt húsok(marhahús,tarja,karaj),tejtermékek(kefír,joghurt,sovány túró),bármilyen zöldség(főzeléknek is),gyümölcsök(kivétel nagyon édes,magas cukortartalmúak),főtt rizs,főtt burgonya,főtt tojás.Nekem ezek nagyon beváltak
2013. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!