Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves lány vagyok és fogyni...

15 éves lány vagyok és fogyni szeretnék de nem eszek se zöldséget se gyümölcsöt. A turmixokkal probálkozom most. Van valami fogyókúrás kaja ami nem zöldség és gyümölcs? Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyókúrás kaja nincs, ha az étrendeden teljesen változtatsz és sportolsz mellé, akkor majd tudsz fogyni. Eszel kenyeret, tésztákat, süteményt, csokit stb? Akkor ezeket hagyd el. Az más kérdés hogy mit fogsz enni, ha még a gyümölcsöket meg zöldségeket nem eszed meg...
2013. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A zöldség és gyümölcs az alap élelmiszerek között is az alapot képzi a hús mellett.

Muszáj enned ezekből is(nem is keveset!), hogy egészséges legyél.

2013. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 14/l vagyok és nem sem túl sok zöldséget meg gyümölcsfélét eszek meg,de biztos van vmi amit szeretsz.a turmix jó ötlet.viszont ilyen idősen nem ajánlott fogyózni!!!még fejlődésben vagy!életmódváltást ajánlanám.+vmi mozgás,amit szeretsz,vmi biztos tetszik majd!
2013. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

zabkása joghurttal, dióval

párolt rizs sült csirkemell

párolt rizs sült hal

köles sült hússal

sült tojás rizzsel

főtt tojás főtt krumplival

túró fahéjjal

kefír, joghurt

sovány sajt, sonka, tönkölykenyér

2013. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!