Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Friss cseresznyéből milyen...

Friss cseresznyéből milyen fogyókúrás finomságokat tudnék készíteni?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni akarok, és ki szeretném használni,hogy nyár van, de sajnos nem sok gyümölcs lesz az idén.. cseresznyéből miket lehet csinálni? Ilyen cukrozott dolgok kizárva.i

2013. jún. 16. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Multkor en is szedtem a kertben meggyet. En pl: egy tal meggyet 2 dl jo hideg tejjel es 5-6 szem edesitovel jol osszeturmixtam, leszurtem. Nagyon finom volt :)
2013. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés bennem is felmerült (a fogyókúrás szó nélkül, hisz a cseresznyében sok a cukor, bár ki mit nevez fogyókúrásnak. én fogyni akarok, de nyilván leesszük a fát, ami most kezd teremni és igen finomakat. rengeteg gyümölccsel is lehet fogyni, csak le kell mozogni).

Nem hiszem, hogy olyan nagy választék lenne, nekem is csak a turmix ugrott be, de én nem tejezem a gyümölcsturmixaimat, néha teszek bele egy kis diót vagy kókuszt, az gazdagítja és enyhíti is a tömény gyümölcsösségét... Majd megpróbálkozom a cseresznyepudinggal is, turmixolt cseresznye + chia mag. Ugyanez barackkal nagyon jó, hihetetlen, mire nem képes egy kis állagváltoztatás (plusz abba steviát is teszek, mert a barack savasságához kevés a saját cukra. nem szeretem a stevia ízt, de gyümölcshöz szerintem remekül megy). A cseresznye szerintem elég édes.

2013. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Edd meg úgy ahogy van. A friss cseresznye nagyon finom és egészséges is, és nem is kell bajlódnod az elkészítéssel.
2013. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!