Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Imádom az egészségtelen...

Imádom az egészségtelen kajákat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen meghalok egy pizzáért, mekis kajáért, gumicukorért, csokiért.. Sokszor nagyon idegbeteg vagyok, ha eszembe jutnak és nem ehetek..

De sajnos heti 1x így is elcsábulok valamelyikre :( Ha pizza, akkor simán megeszek 1 32 centiset, gumicukorból, csokiból 400-500 gramm a minimum...


Annyira finomak a sült csirkemellhez meg brokkolihoz és hasonló egészséges kajákhoz képest.. Nagyon finoman főzök, de azoknak a nyomukba se ér..

Nagyon elkeseredett vagyok, mert így nem fogyok tovább (90 kg vagyok, 30 g-t leadtam, 1 éve stagnálok a rossz kaják miatt)...


2013. aug. 27. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval ilyenkor nagyon el vagyok keseredve, aztán amikor elsétálok a gumicukrot előtt, nem tudok nemet mondani.. Szörnyű bűntudatom van utána, de nem tudok nemet mondani
2013. aug. 27. 15:25
 2/8 A kérdező kommentje:
Most is jól bezabáltam.. Ettem brokkolit, rizst, csirkemellet, brokkolikrémlevest, és mégis hiányérzetem van és éhes vagyok az olyan kajákra.. megőrülök.
2013. aug. 27. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor fogadd el magadat ugy ahogy vagy, a következményekkel együtt. A rinyálás nem segit se a kiegyensulyozottságnak se a vonalaidnak.
2013. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, 2 évig így fogtam fel, aztán megváltozott valami.. Abban a 2 évben, amíg fogytam, rá se néztem ilyen kajákra, egyetlen egyszer sem bűnöztem.

De most valamiért nem megy

2013. aug. 27. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad, iszonyú szenvedés vár rád, a tested bosszút fog állni rajtad. Lassan reagál, de kíméletlen lesz.
2013. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyél jóétvággyal és váljék egészségedre! Én is imádom az úgymond "egészségtelen" kajákat, lényegében nem is eszek mást,tehát a zsiros ételeket, pörköltet, jégkrémet, csokit, stb. Én 90 kg vagyok és 185cm ffi. Igaz, a gumicukorral azért visszafoghatnád magad, de én is megeszek hetente legalább egy 10-20 dekás legolcsóbb csokit is. bár én lemozgom és ledolgozom, állandó a súlyom! Szóval vigyázz hogy el ne hizz, de ne problémázz a kajákon! :)
2013. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
néha eheted ezeket nyugodtan. Sok pizzériában van már egészségesebb alapanyagokból pizza. Csokiból meg lehet enni diabetikusat ami természetes édesítőszerrel van édesitve.
2013. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nehezen mondok le ezekről a kajákról. Bár rajtam nincs sok felesleg de arra hajtok, hogy szép formás testem legyen..

Nehéz kibírni ezekkel a csirkemell - salátákkal..

Imádtam esténként betolni pár melegszendvicset jó sok majonézzel aztán még egy kis csokis nápolyi, most meg mindenről le kellet mondani.

Nehéz ez , de ahogy írták ezelőtt vagy elfogadod azt, hogy túlsúlyos vagy és eszel, vagy inkább a szép testet választod örömforrásnak.

2013. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!