Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 168 cm vagyok és 45 kg....

168 cm vagyok és 45 kg. Szeretnék 50 kg lenni. Mennyi idő alatt, és milyen ételekkel tudom ezt elérni? Az étvágyam nem a legjobb, pedig mozgok.

Figyelt kérdés
19L

2013. aug. 29. 12:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy egészségügyi problémáim nincsenek a súlyomból kifolyólag, nem vagyok fáradékony, a menzeszem normális, konkrétan az önbizalmam miatt lenne jó, ha tudnék hízni 5-6 kilót.
2013. aug. 29. 12:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajjaj, pont ezek voltak a paramétereim nekem is, de nem nagyon tudlak kecsegtetni. Rendszeres, heti 2-szeri sportolással feljött még 2 kiló, de azóta semmi.
2013. aug. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyél rendszeresen, napi 5ször min, növeld az adagokat picit és minden fő étkezésed tartalmazzon állati fehérjét, így elősegítheted az izom épülését. Gondolom nem úszógumit akarsz növeszteni :)
2013. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!