Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Semmi étvágyam sincs. Mit tegyek?

Semmi étvágyam sincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egésznap nem igazán kíván az ételt. Isk bejárós vagyok. Reggel 6:00 kor bekapok egy szendvicset. Utánna délig + kettőt és délben már nem is kívánom az ételt. Estére pedig mégjobban ne kívánom, akkor is csak szinte kényszerből eszek.

Rám férne egy pár + kiló de így.?

Lenne ötletetek, hogyan, mi hozhatná meg az étvágyamat? Talán menjek orvoshoz? (Nem igazán szeretnék gyógyszereket szedni.)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. szept. 19. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mióta áll fent ez a probléma, de esetleg kenyér helyett ehetnél mást is, lehet hogy nagyon eltömít téged. Tudsz vinni valamilyen főtt kaját?

Nem tudom mennyit segít, de mikor kiskoromban étvágytalan voltam, narancsolajat csepegtettek nekem kockacukorra és azt kellett szednem napi kétszer :)

2013. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos a stressz.
2013. szept. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen lehet a stressz miatt. (A kenyeret csak példaként hoztam fel am.)Eszek minden nap főtt ételt, de nem kívánom.
2013. szept. 20. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
béres csepp
2013. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem vigyél magaddal főtt ételt és azt edd! És a béres csepp is megnöveli az étvágyat, vagy a fogamzásgátló is!
2013. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!