Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol találok/össze tudna...

Hol találok/össze tudna állítani valaki 3000 kalóriás étrendet?

Figyelt kérdés

Komoly edzések mellett kell ennyi kalória, nem súlyzózás, inkább futás, saját testsúlyos gyakorlatok, kis kondi és úszás. Nem célom az izmosodás (habár elkerülhetetlen), hanem inkább minél nagyobb erőnlét elérése.

Eddig ennyit raktam össze:

Reggelire 100g zabpehely joghurttal vagy tejjel + valamennyi banán

Iskolában uzsonnára 100g puffasztott rizs vagy kukorica

Vacsorára akár 600g tejberizs (ma kipróbáltam, simán lecsúszik), nagy gond, ha ekkora adaggal zárom a napot? + este mindenképpen 100-200g sovány túró.

Ebédet + többi étkezést még nem találtam ki, nem vagyok szakértő.

Kaján kívül tervezek még vitamint szedni (Olimp Vita-Min termékét), valamint valamelyik 100% Whey terméket kombinálva egy olcsóbb fehérjével (Power Protein vagy valami hasonló).


2013. szept. 22. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Keress fel egy sporttáplálkozással foglakozó dietetikust pl Tihanyi Andrást, vagy Arató Györgyit!
2013. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok magyarországi.
2013. szept. 23. 08:59
 3/15 Szintiszoli123 ***** válasza:

[link]

De ezek igazából nem étrendek, csak azt írja le, hogy ekkor, meg ekkor tömj magadba ennyit és ennyit.

Ha minden nap csak ilyeneket ennél, hamar megundorodnál tőle. Amágy nem rossz, amit fenn írsz. Ebédre egyél rizst valamilyen hússal. 10 órai tk kenyér sonkával.

2013. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem Magyarországon is vannak ilyen szakemberek. Keress ott dietetikust!
2013. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dietetikusok.. ehh..


Igen sz.arul eszel, joghurt, tej, zab.. túró. Na de ha neked csak a mennyiség számít, akkor nagyon könnyű dolgod van. Hát eszel 3000 kalóriányi szirsz.art amiket írtál is, és mondjuk szalonnával elég sok zsírt tudsz bevinni, hogy tényleg meglegyen a 3000 kcal. Ennyi.


De nagyon silány lesz így amit csinálsz, nagyon ergya minőségű kajákat akarsz enni leírásod alapján. Elhízás, cukorbetegség.. mond valamit?

2013. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy olyan edzés mellett, amit csinálok el fogok hízni 3000 kalóriától, és hogy cukorbeteg leszek ZABPEHELYTŐL, PUFFASZTOTT RIZSTŐL, TÚRÓTÓL...

Nem értem miért lenne ez "ergya" minőségű kaja, nem csak ezt enném egész álló nap, hanem gyümölcsöt napközben, valamint zöldséget ebédre és vacsorára.

2013. szept. 25. 10:52
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor kérlek kímélj meg a hülyeségeidtől!
2013. szept. 25. 10:52
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Én nem értek hozzá, én?


Várjunk csak, asszem keverünk valamit.. Én akarok olcsó gabonákat enni, tejberizst mint valami elhízott napközis kisgyerek? Én akarok tejféléket enni, mintha valami csecsemő lennék?


Csak annyit írtam, hogy nagyon rossz elképzelésed van kaja összeállításról, mert amíg nem vagy kisboci vagy ló, addig nem tejen vagy zabon kéne élned. Tudod mikor eszünk rizst meg zabot? Amikor nincs jobbra pénz, és enni kell..


Viselkedj már emberként, és egyél húst, zöldséget, zsírt, halat, tojást..


Joghurt zabbal, mint valami csicska kis fogyókúrázó tinicsaj. Gondolkodj már el mit kell ennie egy embernek.. És nem azzal van a baj, ha ezeket a kajákat szereted, nagy ívben lesz.arom. Hanem hogy szólok hogy talán ezt nem kéne, és ezután nem megköszönöd hanem beszólsz.


Akkor szopjál tejet és edd rizzsel, ha ez kell.. Ez aztán rohadt jó dolog, sok sikert hozzá. És bocs hogy a saját érdekedben szólni akartam, hogy netán nem tápanyagszegény szénhidráton kellene élni.. attól még hogy valaki komolyan edz, nem muszáj idiótának is lenni, jól enni mindenkinek szabad, sőt ajánlott is lenne.

2013. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezeket amiket leírtam nem úgy szedtem, hogy a hasamra csaptam, hanem testépítő étrendeket néztem, s azok mind zabbal kezdődnek...
2013. szept. 25. 11:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Megszólt a főokos táplákozószakember
2013. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!