Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Letezik olyan, hogy gyomorront...

Letezik olyan, hogy gyomorrontasom legyen az almatol?

Figyelt kérdés
Az utobbi idobe kiloszamra ettem az almat. Most ott tartok, hogy ha ranezek mar hanyingerem van tole, aztan van, hogy megkivanom, de ha megeszem hanyingerem lesz. Tegnap megettem egyszerre harom almat es eleg rosszul voltam utana. Lehet tole gyomorrontasom?
2013. szept. 22. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább nagyon elteltél vele. A benne lévő anyagok felhalmozódtak a szervezetedben, és most az így tiltakozik ellene.
2013. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Akkor egy ideig hanyagolom:) ma fajt a fejem meg szedultem. Lehet valami koze hozza?
2013. szept. 22. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy attól lenne..

Ittál ma elég folyadékot?

2013. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oszinten? Alig ittam, mert valahogy nem kivantam. A szedules meg a fejfajas mar reggel ota van. Sot tegnap este is ereztem egy kicsit. Ma csak 1 pohar vizet ittam meg egy kavet:o
2013. szept. 22. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

na akkor itt a gond! Be van sűrűsödve a véred. A fejed nem fáj egy kicsit?

Kezd el inni. Ne hirtelen sokat, hogy ne terheld le a vesédet meg a szívedet, hanem fél óránként egy pohár vizet.

2013. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De irtam, hogy a fejem is faj. Az a baj, hogy probalok inni de az elso kortynal telinek erzem magam. Nem tudom miert?! De kortyolgatom lassan
2013. szept. 22. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, tényleg írtad, bocsi, átsiklottam felette.

Csak lassan kortyolgasd.

2013. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!