Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az úgy egészséges, hogy...

Az úgy egészséges, hogy gyümölcsöt nem sokat eszem (heti 2x kb. ) de zöldséget (hagyma, fokhagyma, brokkoli, paradicsom, paprika) minden nap?

Figyelt kérdés
Emellett olajos magvak,meg igyekszem mindenre odafigyelni,kevés szénhidrátra pl.
2013. szept. 23. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen tiszta hogy mi a kérdésed. Minél gyakrabban eszel zöldséget és gyümölcsöt, annál egészségesebb.
2013. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.Hát a kérdés,hogy gyümölcsöt nem eszem rendszeresen,de zöldséget igen.Tehát a gyümölcs ilyen mértékű mellőzése nem baj? zöldségekből be tudom vinni a fontos tápanyagokat?
2013. szept. 23. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy négyféle zöldséggel nem viszel be minden vitamint. De a heti többszöri gyümölcs és zöldség fogyasztás úgy gondolom, hogy rendben van. Szerintem az átlag ember nem eszik ennyi zöldséget és gyümölcsöt.
2013. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. szept. 24. 06:43
 5/5 bodnar edit ***** válasza:
Más formában is bevihető a gyümölcs. Pl- turmix formában, joghurtban, gyümölcs levesben, kompót , lekvár, sült alma sülttel, a zöldségek is nagyon jók.
2020. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!