Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony vagyok és nagyon...

Vékony vagyok és nagyon magas! Hogyan szedhetnék fel pár kilót? Továbbiak.

Figyelt kérdés

18 éves Fiú vagyok 190cm magas és 54kg.

Eszek rendesen étvágyam is van. Voltam orvosnál és nem állapított meg semmiféle betegséget. Nem dohányzom, nem élek kábítószerekkel sem.

Nincs semmilyen krónikus betegségem, nem szedek gyógyszereket.(egészséges fiatal szervezet vagyok)

Szeretnék felszedni pár kilót mert nagyon vékony vagyok... szinte már ijesztőnek tűnően...

Gondolkoztam bio. test tömeg növelőkön is de nincs arra pénzem, hogy potyára kidobjam olyasmikre amiről nem tudom hogy biztosan hatékony. DE! nem akarok "mű izmot" természetes súlynövekedést szeretnék akár kemény kondizással!

Tudnátok orvosilag vagy tapasztalat alapján alátámasztott tanácsokat adni, hogyan szedhetnék fel pár kilót? Köszönöm.


2013. szept. 24. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok dologgal nem vagy tisztában tömegnövelő az ugyanolyan mintha ennél csirkét+rizzsel, ettől lesz mű izmod! Kezdj el sok ch tartalmú táplálékot fogyasztani. Privátban segítek ha érdekel milyen tömegnövelő+fehérje+multivitamint válassz. Az oké hogy kemény kondizás de a testtömeg növekedés 70% (!!!) a táplálékon múlik. Ajánlom a Sport,Mozgás/ Testépítés kategóriát, ott tudnak segíteni.
2013. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen alkatok, ezt érdemes magadban tudatosítani. Úgy hívják, hogy aszténiás testalkat. Nézz utána a neten.


Ha valamelyik szülőd, vagy esetleg mindkettő, valamint további felmenőid (nagyapa, nagymama) ilyen alkatúak, akkor szinte teljesen fölösleges ezen parázni. A testalkat is örökletes.


A kondizát és a testtömegnövelőket felejtsd el, mert azon kívül, hogy a májadat és a veséidet hazavágja, semmi mást nem okoz, csak további önbizalom-csökkenést.


Az ilyen alkatú emberek SOHA nem lesznek izommatyik. Viszont szálkásíteni lehet az izmaikat. Az úszás kiváló erre. Bicaj, futás, ha bírod, és egyél normálisan. Egyél azt, amit kíván a szervezeted, és ne törődj azzal, hogy hány kiló vagy. Idővel lassul az anyagcseréd, ahogy öregszel és majd jön rád pár kiló.


Láttál már orosz agárt? :) Soha nem lesz olyan alkata, mint egy belga hegyimentő kutyának. Nem is kell, hogy az legyen, mert ő agár, a másik pedig másfajta kutyus. :)


Ps: Azt, aki csúfol, gúnyol, bánt vagy folyton siránkozik, amiatt, hogy sovány vagy, tessék helyretenni! Inkább legyél sovány, mint rudnya hájas malac vagy kigyúrt izomjankó.


Csak nézd meg: mekkora különbség van egy Walther Mattau és egy Meat Loaf-alkat között!

2013. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy a szüleim és az őseim közt sincs igazán ilyen alkat. Édesapám inkább úgy mondja ezt, hogy fiatalon ő is ilyen vékony volt de aztán később felszedett pár kilót.

már 3 éve várom hogy eljöjjön ez a később, de azt veszem észre hogy 3 év alatt a magasságom nőtt az izomzatom nem követte ezáltal (orvosi megállapítás szerint, és látszólag is megállapítható) Gerincferdülésem van.

Hátamat kellene erősítenem feltétlen különben oda lesz a derekam...

Nem szeretnék izmos állat lenni, csak annyit felszedni, hogy a bordáim nagy része ne látszódjon ki.

kipróbálok egy bizonyos étrendet, semmi tömegnövelő!

Sportolok, edzek mellé, de csak annyit amennyi jól esik.

és majd meglátom, hogy mi lesz.

Köszönöm a kommentet.

2013. szept. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!