Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem vagyok cukorbeteg,...

Sága kérdése:

Ha nem vagyok cukorbeteg, attòl még ehetek úgy mint aki az, vagy az rámnézve káros?

Figyelt kérdés
Azèrt èrdekelne,mert àlìtòlag evvel az ètrenddel szenvedès nèlkül lehet fogyni ès àlìtòlag ez egèszsèges is.Vèlemènyek?

2013. márc. 23. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

dehogy káros, a cukort simán mellőzheted az étkezésedből


vagy milyen diétára gondolsz?

cukorhelyettesítők közül viszont vannak szintén mérgező édesítőszerek, szval nem vagy előrébb, ha azokkal édesítesz

2013. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnèk èdesìtöszerezni csak ùgy enni ahogy a cukorbetegek azèrt hogy lefogyjak egy kicsit.De ha van jò tipped èdesìtöszer ügyben,akkor szìvesem vennèm a tanàcsod.
2013. márc. 23. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

nézz körül a paleolit diéta étlapján, esetleg próbálkozhatsz a tej elhagyásával..ezek csak simán tippek, sok mindent lehet olvasni a glutén és a laktóz emberi szervezetre való hatásáról


cukorbeteg diétára azért írtam a cukorhelyettesítőket, mert feltételezem, arra gondoltál, de akkor nem?

ez esetben gugli :)

2013. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okè köszi
2013. márc. 25. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!