Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs étvágyam. Egyáltalán....

Nincs étvágyam. Egyáltalán. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már négy napja alig eszek. A tegnapi bevitelem egy fél vajaskenyér volt, és azt is alig bírtam lenomkodni. Érzem hogy éhes vagyok, meg tudom hogy ennem kéne, de amint az ételre gondolok elundorodom. Sajnos a szüleim dolgoznak, nem látják hogy mennyit ezek vagy nem eszek, és nem szeretnék még nekik szólni, mert kiakadnának, és addig tömnének, míg rosszul nem lennék, de egyszerűen hiába vagyok éhes, már az étel gondolatától is rosszul vagyok, és inkább nem eszek.

Ilynkor mit lehet tenni?


13/L


2013. okt. 19. 19:49
 1/1 anonim válasza:
Valószínüleg van az életedben valami probléma amit nem tudsz feldolgozni esetleg elnyomod magadban és a tested így reagál a dologra,ez tudat alatt működik.Nekem is volt hasonló problémám de nálam súlyosabb volt mert minden étel kijött belőlem és szédültem az éhségtől.Pszichológushoz fordultam akinek a tanácsai rendbe hoztak.
2013. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!