Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segített már valakinek a ZÖLD...

Segített már valakinek a ZÖLD TEA a fogyásban?

Figyelt kérdés

6 és fél hónapos a kislányom, és mióta megszültem nehezebben megy a fogyás mint azelőtt. Ezért elmentem egy szakemberhez és egyénre szabott étrendet állított össze nekem.

nagyon szépen haladok, de szeretném jobban égetni a zsírt a szervezetemben és azt olvastam, hogy a zöld tea segít.

Olvastam azt is, hogy hidegen édesítés nélkül kell fogyasztani...

Van itt olyan aki esetleg fogyasztott zöld teát fogyókúra alatt és segített neki?

Előre is köszönöm a válaszkat!!


2013. okt. 22. 19:00
 1/1 anonim válasza:

Vannak készítmények, amik zöld tea kivonatokat és l-carnitine-t tartalmaznak. Ezektől mindenki azt hiszi, hogy lefogy, pedig csak mozgás mellett érik el igazán hatásukat.

Szóval, ha zöld teát iszol, akkor azt mindig edzés előtt, és mindig növeld az edzésed intenzitását.

Én a mozgást ajánlom, mert nem csak lefogysz, sokkal jobban is fogod érezni magadat :)

2013. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!