Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A "gyors" diéta italpor...

A "gyors" diéta italpor segített már valakinek a fogyásban, érdemes venni?

Figyelt kérdés
Eddig hány kilótól szabadultál meg?
2012. ápr. 14. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem írhattam ki a valós megfelelőjét a diétás termék nevének, de remélem mégis tudjátok mire gondolok.
2012. ápr. 14. 15:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Parasztvakítás sok pénzért. Azt használják ki, hogy az emberek nem szeretnek éhezni, meg mozogni.
2012. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éhezni nem is kell... de mozogni nem szeretnek az emberek az biztos.
2012. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

semmiképp sem javaslom.

Az emberi szervezet szilárd tápanyagok emésztése van kitalálva.

napi 1-2 ilyen turmix belefér, pl vacsora helyett, vagy edzés után, esetleg nassolás helyett, de csak ezt fogyasztani hetekig, ez tönkreteheti a bélflórát, és nem is vezet tartós eredményre.

és a legrövidebb diéta is 2 hónapos,nem két hetes.

egyébként meg ez a termék minden sebből vérzik.

az összetételét gondolom ismered.

kb 40-60%ban fehérje/ch.

egy ugyanilyen arányú termék táplálék kiegészítő boltban vásárolva fele annyiba kerül,plusz a benne lévő ch legalább szőlő cukor,nem sima cukor,mint a tiédben.

a másik meg,hogy vízzel kell inni,nem tejjel,ahogy azt ajánlgatják,mert a tej nehezíti a felszívódást,esetleg meg is gátolja,főleg akkor ha nem vagy a tejhez szokva.

szóval ritka buta ötlet és felháborító,hogy neves sportolók a nevüket adják egy ilyen rossz minőségű tápkieghez.

2012. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy hete csinálom és már 2 kg-ot fogytam! Ráadásul a könnyített programot, tehát ebédelek rendesen ahogy eddig, és délelőtt még gyümölcsöt is szoktam enni. Kb 4 kg súlyfeleslegem van, amitől 2 hét alatt szerintem nagyon jó eredmény megszabadulni. Ja és tornázom heti 4-szer. Nem gondolom, hogy ilyen módon egészségtelen lenne, szóval nekem bevált!
2012. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!