Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Herbalife-os tapasztalatok?

Herbalife-os tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne...most kezd győzködni egy barátnőmm, de nem tudom megéri-e pénzt beleőlni...

2013. okt. 23. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A herbalife-fal nagyon klasszul le lehet fogyni. Csakhogy ha abbahagyod es megprobalsz visszaterni egy normal etrendre, rogton vissza fogod hizni a leadott kilokat. A herbalife akkor jo, ha van eleg penzed arra hogy ezentul az eletedben legalabb egy etkezest ezzel kell majd megoldanod.

28 kg-t fogytam a herbalifefal, azota 32 ot hiztam vissza...

2013. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Naponta 1 etkezest termeszetesen.
2013. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a Herbalife. Én 30 kg-ot fogytam, a férjem pedig 45 kg-ot. Több mint egy éve tartjuk és minden nap ez a reggelink. Nem csodaszer hanem egy jó segítség, hogy ha hajlandó vagy változtatni az életmódodon. Nyilvánvaló, ha az álomsúly elérése után szalonnát, kolbászt, zsíros kenyeret és zsíros, nehéz kajákat akarsz enni, nap, mint nap, akkor vissza fog jönni a súly. Életmódváltás kell és megtanulni, hogy néha lehet csülökpörköltöt is enni, de ne ez legyen a mindennapokban az általános. El kell felejteni a fehérkenyeret, de hidd el, millió más isteni finom dolgot lehet enni.
2013. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!