Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17evesen 3napos almakurat...

17evesen 3napos almakurat csinalhatok?

Figyelt kérdés

3napig csak almat ennek, hogy meregtelenitsem a szervezetem.

A 3nap alatt persze lenne 2roplabda edzesem, meg egyszer elmennek futni fel orat, na meg ugye iskolaba jarok mellette.

Csinalhatom ezt igy?

Nem lesz bajom?



2013. okt. 23. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha el akarsz ájulni, akkor hajrá :D
2013. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ugy olvastam, hogy jot tesz, szoval akkor megsem?:D

es ha pl csak 2naposat tartanek?:O

2013. okt. 23. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Jót tesz, hogy kb. se kalóriát, se szénhidrátot nem viszel be? Ráadásul az almától csak több lesz a savad... 1 napig se...
2013. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinálhatod, nem lesz bajod tőle. De szigorúan csak a méregtelenítés határáig. Fogyassz fokhagymát, segít a megelőzésben :) Azért legyen nálad szőlőcukor, mert ha nem éreznéd jól magad, 1-2 szem rendbehoz :)
2013. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja és persze sok folyadék fogyasztása nélkülözhetetlen!

Min. 2-3 liter/nap, ezzel minden rosszullétet mellőzhetsz.

Viszont a 3 nap alatt 1-1,5kg súlyt vesztesz.

2013. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :)

Persze, csak 3napig szeretnem

es a sulyvesztes nem baj..vekony vagyok, de azert van rajtam egy kis felesleg.


Ez alatt a 3nap alatt csak es kizarolagosan alma, na meg persze a rengeteg viz szabad?:)

2013. okt. 23. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetesen. Semmi bajod sem lesz tőle.
2013. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

Magáról a méregtelenítésről nem sokat tudok, így nem tudom, mennyire számít méregtelenítésnek, ha pár napig csak almát eszel, de a "nem lesz bajom" kérdésre reagálva 3 nap sok. Sz.tem max. 1-2 nap. Vagy csak egy napig csináld és akkor már reggeltől csak alma vagy az első nap reggelén még tölts föl egy kiadós reggelivel, aztán már csak almát egyél, majd a következő nap is csak almát vagy más gyümölcsöt. Fontos a sok folyadék.

Nem "súlyt" fogsz veszteni, hanem vizet, és ha 1-2 napnál tovább csinálod, akkor már izmot is. A felesleg (zsír), amit említettél, méregtelenítéstől (kvázi nem evéstől) nem fog eltűnni rólad.

És legyen nálad szőlőcukor, ha edzésen leesne a cukrod (mert le fog), 1-2 szem.

Sok sikert!

2013. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :)

Lehet leredukalom 2napra, viszont ebben a ket napbancsak ed kizarolag almat eszek.:)

Egyebkent ez az elso nap, eleg jol birom bar mar nagyon sok almat megettem, es meg nincs napvege :D

Szombaton majd egy salatazos, parolt csirkemelles ebedet azert eszek, es vasarnaptol pedig vissza a regi kerekvagasba :)

Remelem azert valamennyire sikerul salaktalanitanom a szervezetem :)

2013. okt. 24. 13:00
 10/10 anonim válasza:

Inkább legyél vega 3 napra plusz ez:

http://www.youtube.com/watch?v=on0NGz6yR0s

A marketing szájbarágós, de profi a cucc.

2013. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!