Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a legbiztosabb hízókúra?

Mi a legbiztosabb hízókúra?

Figyelt kérdés
amivel 1 hét alatt 1 kgt is hízhatok.Nagyon vékony vagyok és szeretnék 5 kgt felszedni...értelmes válaszokat köszönöm.

2013. okt. 27. 18:26
 1/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

A legbiztosabb hízókúra, ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz.

1) 1 hét alatt ne akarj 1 kilót hízni!

2) 1 hét alatt max 1/2 kilót akarj hízni, és már ez is sok.

3) Ha meg akarjuk erőszakolni a biológiát matematikával, akkor heti 1 kiló hízás az napi 1000 Kcal plusz, ennyivel kell többet enned annál, amivel stagnálsz, ugyanannyi mozgás mellett. Ha ezt a mai (egyébként már túlhaladott ) orvosi ajánlás szerint 50 % CH, 30% zsír és 20% fehérje kombinációban akarjuk elosztani, akkor 160 gramm rizs (nyersen ennyi), 32 gramm zsír vagy olaj (vagy 53 gramm 60%-os margarin), és 200 gramm csirkemell (nyersen 200 gramm).

4) Ha nem akarsz heti 1 kilót hízni, akkor arányosan kevesebb kell mindenből

5) Ha mellette edzel is, hogy ne csak háj legyen, akkor annyival több kalóriűt kell bevinni, elsősorban CH-val.

6) Ha heti 1 kilót akarsz hízni, az még edzés mellettis főleg háj lesz.

7) Nem tudom, most milyen az étkezésed összetétele, de izomépítéshez neélkülözhetetlen napi 1,5-2 gramm fehérje per testsúlykilogramm.

2013. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
Bocs az elütésekért.
2013. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!!!:)
2013. okt. 27. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


én most épp hízókúrázom. :)

Kalóriát számolgatok. 1 hónap alatt 4 kg-ot híztam,és megmarad. Fontos h végezz otthon erősítő gyakorlatokat.

2013. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel tíz kilót szedsz fel egy nap alatt.

http://www.youtube.com/watch?v=m9FRSghXhDM

2013. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!