Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak meg? Nagyon le...

Hogyan hízzak meg? Nagyon le vagyok fogyva.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 170 centi és 45 kiló, rendszeresen járok edzeni, de nem leszek nehezebb, izomkolosszus pedig nem szeretnék lenni. Nagyon sokan szólnak már, hogy nagyon vékony vagyok és tudom, hogy igazunk van, de ettől függetlenül nagyon rosszul esik, állandóak a piszkálódások. Ne tanácsoljátok, hogy egyek csokoládét, chipseket, mert ilyenekkel nem mérgezem a szervezetemet, mit egyek, mikor és mennyit, hogy meghízzak? Nem kell, hogy gyorsan, de minimum 5 kilót szeretnék felszedni, ha nem tízet.
2013. okt. 30. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyél ötször naponta, én így híztam vissza a kilóimat, egyébként csak 2szer, vagy 3szor szoktam enni.

Tízóraira és uzsonnára gyümölcsöt, legjobb a banán, mert értékes anyagok vannak benne és hízlal is.

Tartalmas reggelli paprikával és paradicsommal, ebédre leves, főétel és valamilyen házi süti, vacsora után én minden nap elnasiztam fél zacsi sótlan Mogyit, ez is hízlal és még egészséges is.

2013. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!