Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Eleget ettem ma, vagy meg...

Eleget ettem ma, vagy meg sok, esetleg nagyon egeszsegtelen? illetve ez az edzes megfelelo, ha zsirt szeretnek egetni meg egy kicsit, es mennyi kaloriat egethetek el ezzel? 17/L

Figyelt kérdés

reggeli:

instantkave(hozzaadott cukor van benne), tejjel, edesitovel

3db rozsos abonett kenyer 1paradicsommal, 20g kigyouborkaval, 40g trapista sajttal es 5szelet paprikas szalamival.


tizorai:

1sima zoldalma

1sult alma(1teaskanal mezzel, 17g dioval, 15g ananasszal,pici fahejjal)


ebed:

sutozacskoban sult csirkecomb(bor nelkul soval, borssal, majorannaval 170g) mellette 50g szinten sutozacskoban parolt repa,zoldseg(60g)

2kocka milka mogyoroscsoki(20g)


uzsonna:

kave(sima, fozott kb 2kortynyi)

extrudalt kolesgolyo(20g) tejjel, fahejjal


vacsora:(lesz)

salata(repa,zeller,zoldseg,retek)


ma este meg edzek egyet:

30-35perc kocogas

1perc taposas-1perc seta-1perc taposas

25-25derekemeles alkaron tamaszkodva 3,5kilos sullyal

1perc taposas

4x10felules(10haspres-10labemeles alhasra-20haspres oldalra)

1perc taposas

4x10 5kilos sullyal bicepszre/tricepszre


bocsanat ha helyenkent benan fogalmaztam :)

meg meg annyi hogy 166cm magas vagyok es 53-53,5kilo

es tudom, hogy a csoki nem kellett volna, de ugy voltam vele, hogy inkabb ket kis kocka, minthogy 1het mulva kiboruljak a csoki hianya miatt es egy raktarral zabaljak fel. :DD


koszonom a valaszokat


2013. okt. 30. 15:35
 1/2 A kérdező kommentje:

najoo a vacsim csirkecomb(also felso bor nelkul lett egy keves kigyouborkaval)...

elszaladt velem a lo kicsit :/

2013. okt. 30. 17:21
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha anyád lennék, mondanám, hogy büszke vagyok rád.

Apró dolgok: minek a cukros kávéba még édesítő? a szalámi undok dolog a tartósítók meg a füstölés miatt, de néha elmegy, a csokit jól megindokoltad, bravó, a vacsora csirkéstől is korrekt.

A kocogást hagynám az edzés végére, levezetésnek és utána nyújts.

Még egyszer, bravó.

2013. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!