Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Léteznek hatásos fogyókúrák?

Léteznek hatásos fogyókúrák?

Figyelt kérdés

Ha hetente 3-4 szer tornázok, futok és csökkentem az étel menyiséget tudnék fogyni??

Mert mostanság nem vagyok megelégedve magammal, és legalább 7-8 kg-ot le szeretnék adni! Valaki valami jó fogyókúrás tippet tudna adni? Szívesen várom


2013. okt. 30. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, a fogyókúrák nagy része - szerintem - kamu.


Ami fontos, az a mérték. Főleg az étkezésben. Ha fogyni akarsz, akkor csökkentsd az energiabeviteledet, míg el nem kezdesz fogyni.


Egyébként azt szokták mondani, hogy fogyásnál 85%-ban a diéta számít, 15%-ban pedig a mozgás. Csak, hogy tisztában légy az arányokkal.


Sok sikert!

2013. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az evésnél pl arra figyelj, hogy sokszor egyél keveset. 5-6 alkalommal, de nem kell zabálni. A főétkezések legyenek meg, tízóraira meg uzsonnára egyél joghurtot, gyümölcsöt, ha csokis vagy vagy van bármi más "függőséged" akkor azokat is lehet enni, ha megkívánod, de persze ne egy táblát, hanem max egy szeletet vagy 2-3 kockát, így elkerülöd, hogy a megvonástól mégjobban kívánd az édességet.


A tornázás, meg legyen intenzív és tartson legalább 1 órán keresztül. És ne görcsölj rá a fogyásra, le fognak menni maguktól a kilók, ha jobban odafigyelsz magadra és a táplálkozásodra.

Az élelmiszerek kiválasztásánál meg figyelj arra, hogy kerüld el az üres klaóriákat(fehércukor/liszt, péksütemények inkább a barna változat és tényleg minőségi ételeket egyél). Esetleg kipróbálhatod a cukorbetegek, vagy a lisztérzékenyek diétáját is.

2013. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.!:)

remélem hasznomra válnak.!:)

2013. okt. 30. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

[link] töltsd le a sárga kapszulát miután regisztráltál. nekem az segített elindulni és nagyon jól haladok. ne bután kezdj bele a dologba, mert annál nincs rosszabb.


szép napot, sok sikert.

2013. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!