Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs valami egyszerű, rövideb...

Bassa Mirtill kérdése:

Nincs valami egyszerű, rövidebb fogyókúra ahol lehetőleg meg van mondva pontosan mit egyek? (vhogy nekem azok mindig jobban mennek)

Figyelt kérdés

Elkezdtem a kéthetes diétát már a második hét péntekén tartok, de még "csak" 4kilót fogytam, aminek természetesen örülök, de 7kg volt a célom. Hallottam hogy nem szabad a diétát folytatni de még le szeretnék fogyni legalább 3kg-t.

15 éves lány.

165cm vagyok és ezzel a mínusz négy kilóval vagyok 73kg.

(és legalább 3kg, de inkább még 5kg kéne)



2013. jún. 28. 18:21
 1/2 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Tipikus magyar mentalitás. Mindent szeretne, lehetőleg azonnal, a legkevesebb munkával.
2013. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szintiszoli123 ***** válasza:
Egészséges fogyással max heti 1/2 kilót lehet leadni. Aki profi, annak összejöhet az 1 kiló. Ha többet fogysz, az izom, meg víz. A háj megmarad, az izom nem jön vissza, a víz igen.
2013. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!