Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik kevesebb kcal? Reggel...

Melyik kevesebb kcal? Reggel egy nescafe 3in1 tejjel, édesítővel, vagy sima főzött kávé tejjel 1kiskanál cukorral? Melyik hízlal jobban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az utóbbi egészségesebb, de kevesebb kalóriát tartalmaz?
2013. nov. 1. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A 3:1-ben alapból tele van cukorral. Abban tuti nem egy kiskanálnyi van.

Miért nem iszol rendes főzött kávét tejjel és édesítővel?

2013. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mert a 3in1 sokkal finomabb :C

mellesleg sima kávét iszok tej nélkül édesítővel egy pár napja

de nehezen szokom meg :/

2013. nov. 1. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:

jézusom...Hallod....nem a kávéval bevitt 10-20 kalórián kéne fogyózni....a szükségleted legrosszabb esetben is több mint 1200 kalória, még ha baromi alacosny vagy akkor is...szóval nem azon kéne megspórolni hogy inkább vacak kávét iszol, baromi ártalmas édesítővel...


Ha annyira izgulsz azon hogy esetleg a kávéd 50 egész kalóriát is tartalmazhat vegyél nyírfacukrot, és a legkissebb zsírtartalmú tejet...

de ne haragudj ez nevetséges...oly csekély mennyiség van eg ykávéban...ráadásul eg yrendes kávét szerintem finomabbra meg lehet csinálni mint azt a vizenyős izét a 3in1-el...én nyírfacukorral és zsírszegény tejszínnel iszom....ezzel eléggé lecsökkent a kalóriatartalom annak ellenére hogy még mindig baromi finom kávét iszom...


Persze a nyírfacukor sajna nagyon drága, dehát...hónapokra elég mivel csak kávéba és teába szoktam cukrot rakni másr anem használok cukrot...

2014. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja...a koffeintabletta a legkevesebb kalória...Naturlandes 300 forint a tescoban....
2014. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!