Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert nem volt ehsegerzetem?

Miert nem volt ehsegerzetem?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel ettem egy szendvicset utana meg ket palacsintat. Utana egesz nap nem voltam ehes... Este megettem meg egy kiflit, de nem is kellett volna. Mikor lefekudtem fajt a hasam, de meg reggel 6kor is. Mar most kezd korogni a gyomrom.. Mitol lehetett ez? Amugy ma reggel fejfajasra keltem.. Lehetett a stressztol es a szorongastol vagy mas az oka?
2013. nov. 2. 12:44
 1/2 gömbicica ***** válasza:

voltam már én is ugy, hogy ettem, de kár volt.

azóta ha a szemem enne, bepróbálkozok az evéssel, és ha nem kell a szervezetemnek 1 falat után kiderül. ilyenkor volt már hogy kiköptem az adott dolgot.

Nem mindig kell a szervezetünk müködéséhez az a kajamennyiség amit megeszünk. Lehet, hogy igy tiltakozik, hogy nem jelez az agy felé éhségérzetet :-)


Fejfájás? ittál elég vizet aznap?

Bármikor is tör rád fejfájás, az első legyen hogy megiszol 1-2 pohár vizet!!! az esetek többségében el is mulik.

2013. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ételallergia/intoleranica/candidiázis okozhatja ezeket. ugyanis túl szok a szervezetnek ezért nem kívánod.
2013. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!