Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz az, hogy haa vizet...

Igaz az, hogy haa vizet iszok, azzal javul az arcom állapota?

Figyelt kérdés
Eddig cukros üdítőket ittam leginkább boleros port italt inkább ezt, és, ha elkezdek vizet inni elmúlhatnak a pattanásaim? Vagy semmi köze hozzá?

2013. dec. 6. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A bőröd állapota javul!
2013. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ártani biztos nem árt! A pattanásaid nem valószínű, hogy ennyitől elmúlnak, de jót tesz a bőrnek. :)
2013. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van hozzá köze, mert a cukros, adalékos üditők károsak, ha tiszta vizet vagy esetleg szénsavmentes vizet, mindegy hogy 50ft vagy 150ft ért veszed, megiszol napi 1.5-2 litert az sokat segít de mellette se nagyon igyál ilyeneket, én is pont ezzel próbálkozok, de nem egyszerű ennyi vizet meginni :)
2013. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia, ezt a facebookon olvastam, rákerestem neked


[link]


szerintem elég meggyöző :)

2013. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem igazán látom a javulást magamon, de gondolom ennél is, mint szinte minden másnál, minden embernél más.
2013. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem érzek különbséget. igaz én napi másfelet iszom csak, ill télen még annyit se nagyon, de ugyanolyan száraz a bőröm.
2013. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyiban mindenképpen igaz,hogy a cukrozott üdítők rontják a bőr állapotát. Ihatsz akár teát is,de a cukrozott,mű "szarokat" felejtsd el.
2013. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.


A bőröd valószínűbb, hogy a glutén vagy a tejfehérje fogyasztástól van ki. Tehát nem fog attól javulni, hogy kevesebb cukros löttyöt iszol. Persze, ez is valami, de ez sokkal kisebb dolog, de majd meglátod.

2013. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!