Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Próbálsz odafigyelni rá, hogy...

Próbálsz odafigyelni rá, hogy mit eszel, hogy ne legyen egészségtelen, stb?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani,h az átlag ember nem figyel oda,hogy mit eszik,pedig majd a válaszok aránya alapján tuti az fog lejönni,hogy mindneki az egészséges táplálkozás híve!
2009. nov. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
én rontom az arányt, nem érdekel egészséges amit eszek, csak finom legyen. sok fűszerrel, meg ilyenek.
2009. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én nem

pizza,mekiskaja rendszeres,imádom a jó zaftos pörköltet,és napi szinten rengeteg édességet eszek

plussz enegiaital napi 2-3 dobozzal

ez minden csak nem egészséges

párom nevében is nyilatkozhatom,ugyanazokat eszi,csak többet:D

(szerencsére alkatomon nem látszik egyáltalán)

22/L

2009. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok, de van hogy napokig zsíroskenyeret kivánok hagymával, paradicsommal. Most pl. napok óra vajaszsömit eszek pariva, paprikával.

Gyümit is eszek mindíg.

Eszek péksütiket is ha megkivánom heti 1-2 alkalommal.

Többnyire azért átlagos kajákat eszek, de úgy gondolom az nem azt jelenti, hogy egészségtelen (levesek: borsó, karalábé, krfiol stb., főzelékek, husik, köretek)

2009. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én imádok minden olyan kajt, ami egészségtelen, a gyorséttermit is. szerencsére úgy vagyok vele, hogy 1szer eszek ott félévente és akkor egy jó ideig nem is bírok ránézni. nem tudom miért. amúgy átlagos kajákat eszek, édesség is jöhet, mostanában kicsit többet, de tanulni kell sajnos, kell a lelkierő. aztán majd fogyózok is és lemegy az az 2-3kg. imádom a zöldségeket, nagyon sok zöldséggel főzök, alig csinálok olyat, amiben ne lenne valami. de csinálok pörköltet is, rántott, sült húsokat, szeretem a hurkát, töpörtyűt. egy dolgot kerülök, az üdítőket, azoknak nagyon nem vagyok a híve. szerintem nem étkezem egészségtelenül, inkább változatosan, semmiből sem "zabálok".
2009. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen! Odafigyelek... tönköly/teljeskiörlés ha süti akkor nádcukorral kókuszzsírt sütéshez! Fehér lisztes cukros dolgokat egyáltalán nem eszem! Am sztem olyan fini így is!!! hogy tönköly! Kész kaját szószt sem veszek, inkább én csinálom(látom mi van benne) szóval minden amit lehet egészséges változatban eszem! És tényleg finom!
2009. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!