Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, nem tudom mitől...

Mit tegyek, nem tudom mitől lehet, nem használ semmi?

Figyelt kérdés
tegnap előtt este óta rémes a gyomrom,erős émelygéssel kezdődött,reggelre kicsit alább hagyott,próbáltam enni(könnyűt)nem használt,rosszabb lett,iszogattam gyömbért,kicsit jobb lett de nem múl el,ma ettem Rennie-t ittam kkamilla teát,már rendesen fáj a gyomrom:(Mitől?Nem ettem ünnepek alatt sem többet mint máskor,arra sem foghatom,Folyton émelygek...
2013. dec. 29. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl sokat ehetttél

Most ne egyél semmit vagy csak kétszersültet,

száraz kekszet-

2013. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy túletted magad, az is lehet hogy elrontottad valamivel, de lehet hogy beszedtél egy hányásos vírust.

Ilyenkor diétázni kell, háztartási kekszet, ropit, párolt rizst, főtt krumplit. Igyál hideg ásványvizet. És esetleg szedj probiotikumot. Az nem árt. Sőt, még lehet éppen hasznos is.

2013. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a vírusra szavazok, de a kettes amúgy nagyon pontosan leírta, hogy mit jó (t)enni. Igyál is sokat, sima vizet vagy olyan gyógyteát, aminek nem esik rosszul az íze.
2013. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!