Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 4 éves dohányzás után,178centi...

4 éves dohányzás után,178centiméterre jutó 104,7kg testtömegemből szeretnék lefaragni úgy 15 kilogrammot, tudnátok ajánlani egy megfelelő diétát?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, egészségtelen étkezések napszaktól függetlenül, és napi 10 szálas dohányzás 4 éven át jellemez engem azonban most változtatni szeretnék, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá. A cigivel jól haladok, 2 napja nem gyújtottam rá, pedig kétszer kínáltak, ezzel talán nem lesz gond, de amit furcsáltam az sajnos az evés. Egy nap kb. 6-7szer mentem le a konyhába, most a diéta hiányában egyenlőre csak annyit csinálok, hogy ugyan úgy lemegyek a konyhába 6-7szer, csak amit mondjuk múltkor egybe megettem volna, azt 2-3 részletbe, de persze az étkezések között nagyon éhes vagyok.


Az alapkérdéshez vissza térve, szeretnék egy olyan étrendet, amit az iskola mellett, és szobabiciklizés mellett (mert azt használok most!) tudnék alkalmazni, elősegíteni a fogyást.



2014. jan. 3. 03:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Norbi fizetett szószólója :)

De a férjemnek hosszútávon (értsd ez alatt,hogy tartani is tudta a súlyát,amire lefogyott)az update vált be. Ez nem azt jelenti,hogy "Norbi" termékeket kell vásárolni,hanem a napszak szerinti táplálék elosztást. Nem éhezik mellett,van energiája, mégis lefogyott 24 kg-ot durván 1 év alatt és ezt tartja is,már 7 éve.

2014. jan. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!