Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha magas a koleszterinem mit...

Ha magas a koleszterinem mit kell ennem?

Figyelt kérdés
Tudom keressek rá a google-ben,de kollégiumban eszek és ott nem tudom szabályozni hogy mit adjanak nekem enni.A kollégiumi kaja mellett mit tudok tenni,hogy alacsonyabb legyen a koleszterinem?

2014. jan. 3. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
a koleszterint a szervezet termeli és természetes módszerekkel csak alig lehet befolyásolni. Az hogy magas, az nem jelent sokat, mert a jó és rossz koleszterin aránya a fontos, amit laborral állapítanak meg.
2014. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A laborban állapították meg,hogy magas.Mondták is,hogy változtassak.De már tudom min kell változtatnom és köszönöm a válaszod. :)
2014. jan. 3. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez igen, 12 óra 38 perc és 18 óra közt már tudod is... Akkor legalább oszd meg a frissen szerzett tudásod azokkal, akik tízezer kérdés közül a tiédet is elolvasták...
2014. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tojást!
2014. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!