Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Mitől van?

Ez normális? Mitől van?

Figyelt kérdés

Gyakran puffad a hasam. Nem ez a lényeg, szedek gyógyszert, meg minden, csak az, hogy megfigyeltem, hogy a hasam bal oldala látványosan nagyobb, mint a jobb. Ez alatt 1-2 cm eltérést értek. Ez másoknál is így van? Ha igen, miért?

Vicces indok, de idegesít. Ha már puffad, legalább ne nézzen ki annyira hülyén! :S



2014. jan. 3. 23:09
 1/2 Casa1229 válasza:

Elsősorban leszögezném, hogy az anatóniai ismereteim hiányosak.

nos ez lehet gyomor és bél bántalomtól nem megfelelő táplálkozástól vagy akár szervi elváltozástól!

Én azt javasolnám, hogy mielőtt keress fel egy orvost, megfelelő szakterülettel.!

Az egészség pótolhatatlan dolog, és figyelmet, törődést igényel!

Ha gyógyszert szedsz rá, kérlek írd meg mit. Válthat ki az is nem kívánt reakcióókat esetleg allergiát és az is előfordulhat, hogy nem megfelelő gyógyszert szedsz !

Remélem tudtam segíteni.

2014. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem, a puffadásra szedek. Ezzel azt akartam mondani, hogy ne gyógyszereket ajánlgasson mindenki, hanem aki esetleg tudja, hogy mitől van, az azt írja le. Rosszul fogalmaztam, bocsánat.
2014. jan. 9. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!