Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnám túltenni magam...

Hogy tudnám túltenni magam rajta? Élhetek valaha normális életet?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta csúfoltak a duciságom miatt. Már óvodás korom óta rettegek attól hogy valaha kövér leszek. Két éve elegem lett amiért az osztálytársaim bántanak és elkezdtem hánytatni magam. Az egyik barátom segitségével sikerült abbahagynom,segitett nekem hogy egészségesen fogyjak és lefogytam 15 kilót. A probléma az,hogy még mindig rettegek a kövérségtől. Nagyon összetett dolog ez,mert néha elfogadom a testem,néha nem. Általában undorodom magamtól. A barátom is tud erről és minden erejével próbál segiteni de már olyan rég van bennem az hogy én kövér vagyok hogy nem tudom milyen úgy élni hogy elfogadom a testem úgy ahogy van. A barátom mindig bókol,próbál segiteni de egyszerűen minden nap újabb kihivás. Nagyon nehéz igy boldognak lennem vele,mivel borzasztó szégyenlős vagyok előtte. Szerintetek hogy szeressem és fogadjam el végre a testem? Szeretnék végre normális életet élni. Orvos segitsége szóba sem jöhet,mert erről anyukám sem tud. Van valami ötletetek? Amúgy 60kiló vagyok és 170cm. Előre is köszönöm a segitséget! 15/L
2013. dec. 27. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi de nem olvastam végig, én is kövér voltam, volt hogy sokat csúfoltak, elegem lett és lefogytam. Sőt nagyon el is uralt ez az egész dolog, áttértem a testépítés világába, akkor már vékonyan. Remek sport és szórakozás volt, kamaszként nagyon jó. 14 éves koromig el se hittem hogy én tetszhetek-e csajnak, de hamar jött a népszerűség furcsa volt. Meg voltak a hátrányai, de jóval több az előnye. 60 kg és 170 cm, hát ne is haragudj, de neked az agyaddal van a baj.

2013. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
170 centisen, 60 kilósan undorodsz a testedtől, mert kövérnek hiszed magad? Neked tényleg orvosra van szükséged, mert testképzavaros vagy.
2013. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy arra lenne szükségem,de nem akarok orvoshoz menni mert még a szüleim se tudják!
2014. febr. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!