Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A citrom lúgosít vagy savasít?...

A citrom lúgosít vagy savasít? Mit egyek, hogy lúgositsam a szervezetem?

Figyelt kérdés
Elvan savasodva a szervezetem.Azt olvastam,hogy citromos vizet kell inni mert az lúgosít.Mindennap kb 6 pohárral iszom.Mit kéne ennem,hogy lúgosítsam a szervezetem?
2014. jan. 4. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
sok sok c vitamin és valami multivitamin, a mandulák az immunrendszer első bástyái, mivel neked nincsenek könnyebben megbetegedhetsz...
2014. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ide:D
2014. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a citrom nem lúgosít ez hülyeség... zöldség zöldség és zöldség... főleg a zöld levelesek... sali, káposzta, sóska, spenót stb stb brokkoli...
2014. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

és még mielőtt elkezdik bizonygatni az ellenkezőjét kifejtem..

azért ajánlják a citromot lúgosító diétához mert a citrom savas, és a savakat úgy semlegesíti a szervezeted, hogy lúgot termel és kiegyenlíti... a lúgos kaják mellé pedig savat termel... nos ga te össze vissza táplálkozol, van mikor savasat aztán lúgosat megzakkanhat a szervezeted, és elsavasodhatsz... ebben az esetben már hülyeség savas kajákat enni, csak rontasz a helyzeten, de a zöldség zöldséghátán lúgosít, esetleg citroimmal ízesítheted a salátádat mert a savasságán kívül millió hasznos tápanyag van benne

2014. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lúgosít!
2014. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

TáplálkozásHarcműves szerint a lúgosítás-savasítás elmélet teljes egészében hibás.

Ha jól tudom :).

2014. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Érdemes kicsit utánaolvasgatni ennek az egésznek.
2014. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mankesz válasza:
2014. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!