Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden szénsavas üdítő egészsé...

Minden szénsavas üdítő egészségtelen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mert a szénsav oldja a kalciumot a csontokban.
2008. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
de akkor nehogy egyél bármi gyümölcsöt is!!!!!! (tudni illik abban is van sav)
2008. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
93%
Attól függ mit nevezünk egészségtelennek.Minden üdítőben vannak tartósítószerek,aromák, szinezékek.De ez elkerülhetetlen, mert szinte minden élelmiszerben vannak hasonlók.Egyesek szerint ezekben több van, de én ugy gondolom csak a gyártó tudja mi van bennük bármely termékről van szó.Egy biztos ha már üdítőt választasz az szinte mindegy már hogy ice-tea-t vagy sprite-ot.Az is biztos, hogy jobban jársz egy házi szénsavas szörpel vagy egy pohár ásványvízzel.De ezernyi mindenre rálehet fogni hogy egészségtelen attól ugy is vesszük, esszük, isszuk tesszük.:D
2008. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A szénsav sem túl egészséges (talán étkezés után jobb), meg a sok cukor, aroma, stb. ami még benne van, az sem túl jó.
2008. júl. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egészségtelenek, de sztem nem csupán a szénsav miatt, az a legkevesebb. A szénsavas üditők, amikre te gondolsz, tele vannak nyomva mindenféle mesterséges cuccal, igazából azoktól válnak olyan borzasztó egészségtelenné, arról nem is beszélve, hogy csak szomjasabb leszel tőlük. Ha mindenképpen szénsavasat szeretnél inni, válaszd az ásványvizeket (ha nem szereted a vizet, ahogy én se, akkor az ízesített ásványvizeket ajánlom, azok nagyon finomak!) :)
2008. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Minden amiben van szénsav az egészségtelel.

Ha sok cukros üditőt iszol feborul a sav-bázis eggyensúlyod elsavasodik a tested. A legújabb fefedezés szerint az elsavasodás minden betegség okozója.Az interneten nézz utánna ezeknek a szavaknak

(sav-bázis egyensúly)(elsavasodás).


(Az élet a legjobb méreg.)

Azt még senki sem élte túl.

2008. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszámítjuk a szénsavat, én tudok egyet, ami nem egészségtelen! A barátnőmtől láttam a nyaralásunkon, és tényleg nagyon frissítő, finom. Jó hideg ásványvízbe egy szelet citromot nyomj bele (ujjaddal nyomd össze kicsit) aztán dobd bele ahogy van és hagyd ázni! Nagyon finom lesz percek után és ha már megittad a citromot is megeheted!Így már nem olyan savanyú, mert kioldódik belőle a citromsav és finom. Bár én nem szeretem a savanyú dolgokat, de ez jó!
2008. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!