Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak 5 kg-t könnyen?

Hogyan hízzak 5 kg-t könnyen?

Figyelt kérdés

13/L

Kb. 163 cm vagyok, és 37 kg.

Nem eszek húst, és nem is akarok... Kicsit válogatós vagyok, és nagyon gyors az anyagcserém.. Minden héten eljárok 2-3x atlétikára + minden héten egyszer eljárok táncra...

Csak normális választ légyszíves!!!


2014. jan. 8. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél. Nincs más módszer rá. :D
2014. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Akkor így nem lesz egy könnyű dolog felszedni azt az 5 kilót pléne,hogy gyors az anyagcseréd is én csak azt tudom javasolni,hogy egyél magas kalóriatartalmú ételeket az egy idő után segít ha hízni akarsz !!
2014. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyen sehogy. Lehet, hogy nem is tudsz hízni. Azt még úgy is nehéz, ha minden jót eszik az ember. De ha még válogatós is vagy, meg húst sem eszel... Nem normális ez egy 13 évesnek, tutira egy csomó vitaminból hiányod van. Így nehéz lesz hízni. De ha naponta többször eszel, rendszeresen, normális ételeket, amiktől jól is laksz (főzelék, kenyér, zsemle, gyümölcsök, zöldségek, tojás, stb), akkor lehet, hogy lassan gyarapodásnak indulsz.
2014. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tyűűű te lány az nagyon kevés. Vitamint mindenképpen valami komplexebbet és fehérje pótlásra kukorica, bab, szója, tojás, kecsketej vagy tehéntej... sok zöldség-gyümölcs ...
2014. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat.. hát minden nap eszek gyümölcsöt... minden nap eszek vitaminokat, minden este sajtos tésztát eszek...minden nap eszek sajtot, tejterméket.... minden vasárnap és hétfőn sok húslevest eszek...

De amúgy ezt sajnos örököltem :C

Anuym kb 5 cm-mel nagyobb nálam, és 52 kg... Az egyik nagymamám, érettséginél volt 48 kg, a testvére, ennyi idősen (mint én 13) 35 kg volt... A dédim pedig 12 évesen volt 33 kg....

Szóval szerintem ez egyrész öröklés...

Amúgy voltam pszichológusnál, és aztmondta, hogy a vérképem kiváló, nagyon egészséges vagyok, és nem muszály új kaját megkóstolnom, és ne is erőltessék hogy kóstoljammeg, mert az úgy nem működik... És hogy akkor legalább abból egyek többet, amit szeretek..

Amúgy a suliban nem tudok úgy enni mint otthon mert ott egész nap ideges vagyok, hogy vajon hányas lesz a dogám, vagy hogy jaj ne felejünk/ne írjunk dogát... Otthon viszont minden pillanatban eszek, tehát mindig van valami kaja mellettem...

2014. jan. 11. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyél húst és akard is.Ne legyél válogatós. Egyél sültkrumplit, húsokat, meglátod finom. Én se szerettem a menzai paradicsomsoskáposztát, de mikor 3 kanálnál többet is ettem belőle, megkedveltem és szaladtam is repetáért. 13 évesen rengeteget fejlődsz/fejlődhetsz 20 éves korodig pl.

Én is sovány vagyok, 42 kiló ,ugyanannyi mint te.

Én hiszek abban hogy majd az idő segít, és szebb, formásabb kövérebb leszek. Ehhez étvágy meg bizalom kell.

üdv, egy fiatal lány :)

2015. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!