Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, hogy hízzak?...

Mit egyek, hogy hízzak? Egyszerűen semmi sem használ.

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Napi egy tábla csoki. Nekem ez "vált be" ha fogalmazhatok így :)
2014. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Szintiszoli123 ***** válasza:
Ugyanazt, amit eddig, csak egyél többet belőle. És, ha nem használ, egyél még többet belőle. Nem csak annyit kell enni, amennyi jól esik.
2014. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha emésztőrendszeri betegséged van, akkor előbb tisztítsd le a táplálkozásodat, majd emeld meg a kalória beviteledet.
2014. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is keresd fel a háziorvosodat, egy kivizsgálás nem árt, lehet,hogy kiderül,hogy mitől nem tudsz hízni,de lehet,hogy ilyen "fajta" vagy, de az orvos is biztos tud tippeket adni ezzel kapcsolatban!
2014. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem is ez a kérdésem, hogy mit csináljak Én 11-kor tettem fel ezt a kérdést a Kórosan sovány emberként !
2014. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szerintem irass a dokiddal TSH vérvételre beutalót. Nekem sok év után derült ki a pm túlműködés. Szó szerint zabáltam és mégsem híztam semmit...
2014. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nem kell mindig beletáplálni a betegségtudatot az emberekbe. Persze, nem árt egy vérkép, meg emésztőrendszeri vizsgálatok, de nem kéne rögtön arra fogni a hízni nem tudást, hogy akkor biztos valami baj van ott belül. 10-ből 9-szer nem erről van szó.

Tapasztalataim szerint, ha az embernek gyors az anyagcseréje, akkor két módon hízhat:

1) szemetet eszik, így kis térfogattal vihet be sok kalóriát.

2) Nem eszik szemetet, de akkor valószínűleg többet kell ennie, amint amennyi jól esik.

2014. jan. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bénabakter ***** válasza:
Régebben a szomszédunknak az orvosa azt javasolta, hogy igyon meg minden nap egy pohár (2dl) (főző/hab)-tejszínt. Neki bevált.
2014. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Tudok jobbat: inzulin szuri. Lejmold le egy cukorbeteg haverod inzulinját, az anabolikus hormon.
2014. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!