Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi idő alatt gyorsul...

Mennyi idő alatt gyorsul vissza az anyagcsere, ha nagyon lelassult?

Figyelt kérdés
Nagyon durva diétázásba kezdtem és belelassult az anyagcserém hiába mozogtam. A végén már csak 400 kcal-ákat ettem egy nap jó esetben. Azonban ezt az anyagcserém nem tolerálta. És így mostanság jó ha heti 2x sikerül a nagydolog. Most megpróbálok visszaállni. Ami nehéz lesz, hiszen mér beteg vagyok (mentálisan), de úgy gondolom, hogy már elindultam a gyógyulásban, hogy ezt felismertem. Csakhát most eszek és akkor az ott mind gyűlik bennem és csak gyűlik mert én eszek, de a belem meg áll? Vagy hogy fog majd az kijönni belőlem, ami már 3-4 napja bent van és már be van száradva mint egy dugó? Nem akarok mindig teával meghashajtózni magam, mert akkor nagyon rosszul vagyok mindig. Adjatok néhány tanácsot kérlek!

#gya
2014. jan. 13. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és fogyikúra előtt napi 2x volt székletem.
2014. jan. 13. 15:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Előszőr is Glicerin kúppal hozd ki ami besűrűsödött, majd egyél meg minden este egy natur joghurtot kis lenmaggal, reggelire aszalt szilvát, ebédre egyél leveseket, főzeléket, délután 1-2 db kivit, és igyál sok folyadékot.
2014. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És tornássz. Amit csináltál nagy izomvesztéssel járt, és legfőképpen a beleket körülvevő simaizmok épültek le. Ez is oka a szorulásodnak.
2014. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!