Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez igy normalis? Felgyorsult...

Ez igy normalis? Felgyorsult az anyagcsere?

Figyelt kérdés

Probalok egeszsegesen taplalkozni, tisztito kurakat vegezni es a sulyomra oda figyelni.

Kb. Egy eve kezdtem el aloe vera tablettat szedni minden este, ami engedelyezve van mindennapi szedesre. Nemsokara a szekletemben valami zseles szeru dolog van... Nem tudom pontosan, hogy ez jo e, a tabletta a salakot, merget es olyan dolgokat hajt ki amit a gyomor nem tud.

Nemreg meg neki kezdtem cseresznye level teat inni, ami ugyamcsak szekletet csinal mint a tabletta.

Mindenki megjegyzi, hogy lefogytam de jol nezek ki. Amugy van izom tomegem.

Nem tudom jo e ez igy meg az, hogy napjaba negyszer is lehet szekletem, minden etkezes utan.



2013. okt. 22. 02:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, ez tök jó, elvileg ahány étkezés, annyi kakilás lenne a normális. Az állatvilágban is így van. Ez csak civilizációs kényszer, hogy mi napjában egyszer megyünk. Úgyhogy szerintem jó úton jársz.
2013. okt. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyit hadd kérdezzek, hogy megtennéd, hogy leírod, akár priviben is, hogy pontosan mikből állnak ezek a kúráid és miket szedsz?
2013. okt. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A tea:

Zold teat es cseresznyelapi teat teszek kancsoba hideg vizbe aztatni ejjelre, kb. Ket napig iszok ket litret ( osszesen 4 teazacskot hasznalok). Neha szunetet tartok mert megunom inni, de azalatt a par nap alatt is eves utan szekletem van. Neha teszek citromot is a teaba.

Az aloe vera tablettat bio boltban veszem, natur termek es tenyleg van hatasa. Aloe vera colon cleanser a neve.

Ezek mellett mozgok boven, normalisan eszek, es igazabol barmi johet, de tisztelem a szervezetem es nem tomom agyon magam. Feher lisztes etelt vagy gyorskajat nem fogyasztok mert nem szeretem annyira.

Ezek melle napi min. 2 liter vizet megiszok, nagyon szeretem a folyadekot.

2013. okt. 22. 03:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Egészségedre :-) .Én most csalánlevélnek ,mezei zsurlónak és diófalevélnek (így vegyesen ) a főzetét iszom . Kiváló vér és értisztító .
2013. okt. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rendszeres mozgás hatására kb fél év alatt módosul a génállomány és felgyorsul az anyagcsere ez tény. Tehát már attól fel kellett, hogy gyorsuljon.
2013. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 4. Valaszolo is jo tea leveleket hasznal. En csalan teat is szoktam, vertisztitasra meg jo a fahej, mindig hintek belole a kasamra de az a menstruaciot is bovebbe teszi.

A cekla is nagyon jo vergyujto es vese tisztito amit meg fogyasztok.

De meg mindig nem ertem mi ez a zseles dolog a szekletemben. 25 eves vagyok.

Hizni se hizok mar, ha felszedek par kg.ot azt azonnal leis adom.

2013. okt. 22. 10:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges ,hogy aranyered van (belső vagy külső ) ? (Még ha nem is tudsz róla .. )Akkor is szokott lenni nyálkás széklet .
2013. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 10:11

Én szedtem egyszer valami tablettát amitől ilyen lett. Amikor abbahagytam utána megszűnt ez. Az biztos, hogy nem aloe vera volt. Azt inni szoktam és nem lesz ilyen.

2013. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem nyalkas, hanem valami atlatszo nyulo anyag, igaz nem olyan sok es nem minden egyes alkalommal.

Aranyerem nincs, gyermekkorom ota jo szekletem volt, 2 perc alatt mindig megvagyok a wc.zessel.

2013. okt. 22. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!