Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szereted a nutellát?

Szereted a nutellát?

Figyelt kérdés
Én ki nem állhatom,nem ízlik. És mindenki annyira fel fúja a dolgot, hogy a legfinomabb dolog a világon meg, hogy a nutella az boldogság, kicsit irritáló.

2014. jan. 13. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szereted, akkor ne egyél, biztos van olyan étel, amit te szeretsz más meg nem , nem értem mit kell ilyenen pörögni.

Egyébként igen, szeretem.

2014. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én szeretem, és nem vettem észre, hogy nagyon felfújnák. És messze nem a legfinomabb étel a világon
2014. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg nagyon felfujjak ezt a nutellas dolgok. Am en is ruhellem. :D
2014. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
én kifejezetten megeszem ha valaki vesz(ne hogy kárba vesszen) én nem szoktam venni mert szerintem kicsit drága,én inkább az ét csokit és a fehér csokit szeretem a legjobban
2014. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Macadámia dió krém sokkal jobb!
2014. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerettem akkor , amikor kicsi voltam és ettem is belőle eleget.


Az a gond sok ilyen ( hát ételnek nem nevezhető ) termékkel, hogy tagadhatatlanul finomak. Ettől viszont még nem táplálóak és nem is tápanyagban dúsak, viszont az íz az jó( már akinek ilyen az ízvilága ).

A reklámok ezzel is élnek vissza, hogy igazából csak egy cukorból álló csokikrémről van szó, de kiemelik azt az 1-2% (!) mogyorót , ami benne van és " tápláló étel " címkét ragasztanak rá ezáltal, holott ha az összetevőit nézzük, akkor ugyanazt juttatjuk be a szervezetbe a nutellával, mintha fél kiló cukrot kevernénk össze némi pálmaolajjal, kakaóval, tejjel, mogyoróval, lecitinnel és vanillinnal.

2014. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!