Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy lehet élni hogy az ember...

Úgy lehet élni hogy az ember csak zöldséget meg gyümölcsöt eszik?

Figyelt kérdés
semmi gabonafélét semmi húst csak zöldséget(pl paradicsom répa stb) és gyümölcsöt (pl alma körte stb) meg talán tejet és sót ja és vizet

2014. jan. 15. 20:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem elég durva hiánybetegségek alakulnának ki...
2014. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
szenhidratok nelkul, zsirok meg feherjek nelkul olyan hianybetegsegeid lennenek honapokon belul, hogy csoda lenne ha eletben maradnal.
2014. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%

Igen, a vegánok köztudottan egészségesebbek, és mindegyik orvos megerősítheti, hogy nincs szüksége állati eredetű termékekre a szervezetünknek.

Bár mi eszünk gabonát.

2014. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
Istenem,hány vegánt láttam,aki nem egészséges és rossz a vérképe. A szervezetnek SZÜKSÉGE VAN állati eredetű fehérjékre,ha másból nem,akkor tojásból,halakból.
2014. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Akkor azaz ismerősöd buta:D én láttam már olyan lányt, akik ezen a nyáron vegán volt, és lefogyott 40 kilóra, evett összesen napi 600 kcalt, úgy nézett ki mint egy zombi, aztán szeptembertől elkezdte terjeszteni, hogy a veganizmus tette ezt vele. Undorító, gyűlölöm ha valaki istenverte buta.

Intelligens, egészségtelen vegánt még nem láttam.: )

2014. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
Én láttam,mérnök lányt. Tehát nem a "sötét",primitív "fajta" volt. Nem csak a kalóriákról van itt szó. Ő nem volt sovány,viszont ereje alig, a vérképe pedig,mint egy kivérzett balesetesnek.
2014. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Szerinted ez csak a kalóriákról szól? Your argument is invalid. Szerintem nem fehérjedús lencsefőzeléket evett, desszertnek kukoricával töltött cukkinit besamell mártással és grill gombával, ez így kapásból 40 gramm fehérje, ha nem több. (ez csak a mai ebédem volt)

Lehet bután táplálkozni. Nem is olyan nehéz. Kíváncsi lennék az étrendjére;)

2014. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Egyébként a foglalkozás nem sokat minősít, volt egy ügyvédnő kollégám aki vegetáriánusnak szegődött, hogy egészségesebb legyen, és minden nap hozta a rántott sajtot.

Pedig nem volt buta, de még is. A táplálkozástudomány külön művészet.

:)

2014. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!