Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kókuszzsír ugyanaz-e, mint...

A kókuszzsír ugyanaz-e, mint a kókuszolaj?

Figyelt kérdés
Ma vettem kókuszolajat a hajamra, igencsak meglepődtem az állagán, elképzelhető, hogy nincs is különbség a kókuszzsír és a kókuszolaj között???
2014. jan. 21. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Allag. Mondjuk nálam ha kokuszzsir megolvad nyáron...ilyen átlátszó olaj lesz belőle.
2014. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Nincs különbség. A kókuszzsír 25-26 fok körül válik kókuszolajjá (legalábbis nálunk nyáron rendes olaj állagú)
2014. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor már csak azt nem értem, hogy egyik dobozra miért írták, hogy kókuszzsír, a másikra meg azt, hogy kókuszolaj...... Én, mint hozzá nem értő, kétségbeesve kerestem a kókuszolajat, aztán mikor kibontottam, ledöbbentem, alig hittem a szememnek...... azt hittem, van valami különbség, ha kétféle termékként árulja ugyanaz a gyártó.....
2014. jan. 21. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem semmi különbség nincs, hacsak a kókuszolajat nem keveri mással is a gyártó.
2014. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én a dauer által tönkrement hajamat próbálom vele kezelhetőbbé tenni, mivel nem akarom hirtelen tőből levágatni, kipróbálom, aztán szépen lassan csak lenő..... (hátközépig ér jelenleg a hajam, a kókuszolajat már leöblítettem és most már balzsamban ülök)
2014. jan. 21. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
www.kokuszolaj.hu
2014. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Formálisan mindkét elnevezés (olaj, zsír) helyes, tehát bármelyiket ráírhatják.


Szokás szerint az a zsír ami szobahőmérsékleten (mondjuk 20°C körül) szilárd, azt zsírnak mondjuk ami ilyen hőmérsékleten már folyékony, azt olajnak nevezzük.


De erről pontos álláspont sosem lesz, mivel a zsírok kissé érdekes szerkezetűek. Zsír kristályokról beszélünk, amelyek között folyékony halmazállapotú zsiradék is van, tehát egyértelműen nem lehet folyékony/szilárd zsiradékról beszélni, általános benyomást lehet megállapítani róla (illetve nyilván lehet mérni egy zsiradék szilárdságát műszerrel, hőmérséklet függésében de ennek olyan nagy jelentősége szerintem nincs)

2014. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!