Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan gyötörnek a szelek...

Állandóan gyötörnek a szelek és a bélkorgás, pedig 24 vagyok mitől lehet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, ki kell vizsgáltatni, IBS-től a refluxig, bélbetegségek, ételtolerancia, stb.
2014. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
voltam már kivizsgáláson, laktózérzékeny vagyok pl de nem is iszom normál tejet már vagy 6 éve
2014. jan. 22. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem eszel sok rágót? Nekem akkor szokott lenni. :)
2014. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Laktóz a tejen kívül rengeteg mindenben lehet!


Érdemes mindig megnézni az összetevőket.


Pl. Én a múltkor bevettem egy Algoflexet és 3 napig rosszul voltam, mert laktózzal van tablettásítva. Előtte nem néztem meg, én hülye...

2014. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért találták ki a paleo táplálkozást, mert ha nem így eszik az ember akkor jó eséllyel hát.. rosszul lesz, idővel. Valaki 5 éves korában, valaki 20-24 évesen, valaki 40-50 évesen..


Meg kell fogadni a paleós elveket táplálkozásban, és ez sokat tud segíteni már önmagában is. Ha meg nem, akkor még lehet hozzáértő orvost felkeresni.. de ez nehezebb mint normalizálni az étrendet.

2014. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek annyiban az utolsó hozzászólóval, hogy a laktóz érzékenység mellett lehet lappangó glutén érzékenységed, ami okozhat ilyen tüneteket(is).Az is lehet, hogy nem jól társítod az ételeket,és a szervezeted küzd a megemésztésükkel.
2014. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!