Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi baj lehet az étvágyammal?

Mi baj lehet az étvágyammal?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete nem szívesen eszek olyan ételeket amit eddig ettem. Érzem hogy éhes vagyok, de kedvtelen vagyok az ételhez (nem tudok pontosabban fogalmazni). Nem bírom a savanyú és az édes ételeket, nagyon vágyódok a sósra, akár napi háromszor is ennék chips-et ha lenne rá pénzem. a Normál ételek nem csillapítják rendesen az étvágyamat. Hogyan gyógyulhatok ki ebből?

2014. jan. 25. 20:50
 1/2 anonim válasza:
Nem törént veled valami érzelmi változás?
2014. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy érted szerelem vagy hasonló? Nem... nincs kapcsolatom. Anyu szokott főzni és most haragszik rám és kiabálni is szokott, hogy miért nem eszem meg azt amit főzött. Közben meg egyik nap rendeltem pizzát és az nagyon jól esett. De nem arról van szó hogy anyu rosszul főz, mert jól főz, csak az ételeket nem bírom.
2014. jan. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!