Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A délelőtti túlevést lehet...

A délelőtti túlevést lehet kompenzálni úgy hogy 4-5 után már nem eszünk? Vagy már oda a napi diéta a bevitt kalória miatt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy oda a napi diéta!!! Ezt kell elsőnek megtanulni!

Mivel nincs olyan, hogy "napi diéta". Egy folyamat van, ami több hónapos. A napok nem függetlenek egymástól. Természetesen számít az, hogy ha elrontod a délelőttöt, akkor vacsorára már nem zabálsz, hiszen ez ugyanúgy kevesebb bevitt kalória.

Ugyanakkor én a teljes éhezést nem ajánlom. Tolj be valami könnyű kaját, és kész. Az, hogy egyszer túleszel, még nem jelent semmit a diétád sikerére nézve, néha-néha kell is, segít abban, hogy ne álljon le az anyagcsere.

2014. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél valamilyen salátát, vagy gyümölcsöt, vagy tojásrántottát. Én pl. most ettem káposztasalátát főtt csirkecombbal, paradicsommal.Káposztasaláta 33 kcal, főtt csirkecombom 188 kcal volt, paradicsom 17. Alig 200 kcal-ből teljesen jól laktam.
2014. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha leszúrnak, akkor azt kompenzálhatod úgy, hogy nem szúrnak le többet?


Attól függ mit nevezel túlevésnek. Ha értelmes ételeket ettél, akkor nincs probléma, ha besütiztél, kenyereztél, akkor már mindegy, megvolt az inzulinlöketed.. így élnek, híznak el és betegszenek meg emberek, a lakosság ~50%-a. De csak akkor, ha rendszeresen ezt csinálják!

2014. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Persze hogy oda a napi diéta.


Ha túleszed magad akkor nem csak a kalória a gond hanem tágítod vele a gyomrodat tehát egyre többet kell enned ahhoz hogy elégedettnek érezd magad.


Ennek semmi köze semmilyen diétához hanem sokkal inkább az elhízáshoz.


A diéta arról szól hogy betartok valamit.

Nem csak ma hanem holnap holnapután akár heteken keresztül fegyelmezetten.


Ilyen hogy reggel bezabálok és utána próbálok már aznap kevesebbet enni ez semmit nem ér, esetleg kevésbé hízol el mintha estére is túlennéd magad.

2014. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!