Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mit gondoltok Tunéziáról?!...

Ti mit gondoltok Tunéziáról?! (Hotelek, ellátás, kaja. )

Figyelt kérdés
Hogyha pl. oda utaznék, akkor menne a hasam vagy valami más?

2014. jan. 28. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utazas kategoriaban tobb valaszt kaptal volna szerintem. Nekem Egyiptommal kapcsolatban van tapasztalatom, de ugyanaz a kategoria kb.

Akarmilyen jo szallodaba mesz, ohatatlanul benyelsz egy kis bacit, ami a rossz minosegu csapvizben van. Nekunk 5-unk kozul csak nekem ment 2 heten at a hasam, pedig nagyon vigyaztam, mit eszek meg. Illetve az 5 evesemnek ment 2 napig, aztan semmi. A tobbieknek semmi baja nem volt, szoval egyen kerdese is a dolog.

Mar az is eleg, hogy csapvizben mossak meg a zoldsegeket a salatahoz, vagy nehol a jegkockat csapvizbol csinaljak, csapvizzel mosol fogat, kortyolsz egyet a madencebol.

Vigyel magaddal hasfogot es az elso gyanus jelre vedd be. En igy veszeltem at a nyaralast, minden programon reszt tudtam venni.

2014. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi egyiptomban es tuneziaban is elkaptuk a szaporat. Pedig jo szallodaba mentunk, nem ittunk csapvizet, es palinkaztunk minden etkezes elott utan.
2014. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hogyha első, második vagy harmadik alkalommal utazol Tunéziába akkor szerintem lehetséges hogy menni fog a hasad néhány napig, mert akármennyire is vigyázol, szinte elkerülhetetlen egy hányás, hasmenés. Nekem első két tunéziai utazásom alkalmával volt hasmenésem, viszont most, a hetedik (nemsokára nyolcadik) nyaralásom után elmondhatom hogy olyan szinten immunizálódtam, hozzászoktam a kinti klímához, kajákhoz, csapvízhez hogy nem azt mondom iszom a csapvizet, de nyugodt szívvel mosok vele fogat (szállodában) és már öt-hat éve nem hogy kisebb rosszullétem nincs, de hányásom vagy hasmenésem sincs. Szerintem ha étkezések előtt megiszol egy kis alkoholt (ha van rá lehetőség, akkor a házi pálinka a leghatásosabb), a hányás, gyomorrontás teljesen kiküszöbölhető, akárcsak a hasmenés. De fogmosáshoz a csapvizet ajánlom.
2014. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!