Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hátfájás nyelés közben?

Hátfájás nyelés közben?

Figyelt kérdés
Már egy ideje fenn áll nálam ez a probléma hosszabb-rövidebb szünetekkel... legalább 2 év óta mikor nyelek erős,görcsös fájdalom jelentkezik a hátamban,a jobb lapockám alatt. Általában igyekszem nyugodtan enni-inni, kényelmesen leülve stb. De úgy tűnik ez nem sokat segít... legtöbbször akkor jön ez a fájdalom ha nyelek, olykor szó szerint azt érzem hogy valamiképp a hátamba nyelek, de nem köhögök, még csak inger sincs rá. Ritkábban előfordul hogy kisebb fizikai megerőltetés is kiváltja ezt a görcsöt, futás , lépcsőzés. Általában egy két másodperc és elmúlik,de a napokban már kezd nagyon kellemetlen lenni. Általános fájdalom csillapítót veszek be rá néha, ha nagyon muszáj... de nem tudok rá jönni mi lehet ez és mi okozhatja ... Jó lenne ha nem kéne orvoshoz fordulnom..

2014. jan. 28. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt hasonló. Először arra gyanakodtam,hogy keveset mozgok így rendszeresen mozogni kezdtem,de nem segített lehet,hogy nem sokat segít,de nem lehet,hogy túl kemény a matracod és nem kényelmes az ágyad? Nekem az matraccsere volt a megoldás.De ha már sok ideje van meg akkor nem hiszem,hogy hanyagolnod kéne az orvost.
2014. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gyogymatracom van már egy ideje és nem igen segit :/ mozgás az kellene ... köszi a választ :)
2014. márc. 6. 16:57
 3/8 anonim válasza:
Szia! Régi a kérdés, de találtál megoldast?
2017. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelne hogy történt e változás, esetleg javult e a helyzet? Hasonló panaszom van nekem is, holnap megyek vele orvoshoz.
2018. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Nekem ugyanez a gondom. Nektek mitol volt?

2019. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valaki tudna írni hogy mitol volt neki a panasz? Légyszi :(
2020. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudom régi hejegyzés,de hasonló panaszokkal küzdök.Valamelyikőtöknek lett változás? Kiderült mi okozza?
2023. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Kiderult neked mi okozza? Találtál rá megoldást?

Köszönöm

dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!