Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy ne járjon...

Mit csináljak, hogy ne járjon az evésen az eszem?

Figyelt kérdés
Aggaszt, hogy én tényleg unalomból eszek! Borzasztó,és nem birom megállni ha tudom hogy van kaja..ha nem is vagyok éhes,gyakran akkor is eszem...

2014. jan. 30. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az, amit szívesen csinálnál a szabadidődben (az evésen kívül)?
2014. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Át kell terelned a figyelmed valami másra. Ne félj a szervezeted úgyis jelez ha éhes s akkor tudni fogod. Hagyd magától alakulni a szervezeted.
2014. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj oda, tartsd folyamatosan behúzva az alhasad! Ha ülsz vagy állsz, vagy bármit csinálsz igyekezz behúzott alhassal lenni.
2014. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én elrágcsálok olyankor egy rágót, olvasgatok valamit. Vagy belevetem magam a rengeteg tanulnivalóba.

Vagy ha szabad időd engedi menj sétálni, kutyával vagy csak úgy egyedül. Aktivizáld magad. Próbálj ki új dolgokat. :)

2014. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!