Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kövér vagyok? Hogyan tudnék...

Kövér vagyok? Hogyan tudnék fogyni? Valami hatásos?

Figyelt kérdés

154 cm vagyok és 38 kg, ez most ptimális? Mert nem vagyok teljesen megelégedve az alakommal. A Tudom nncs olyan, hogy lábról fogyás de nekem ez a gyengepontom, mármint, jó vannak rajtam kívül sokan, az osztályban én vagyok a 3. legvékonyabb, és mindenki mondja, hogy nekem van a legjobb alakom, de én szeretnék karcsúbb lábakat, szóval ezt hogy tudnám elérni. Most hülyének fogtok tartani...

12/L


2014. febr. 4. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
kórosan sovány vagy
2014. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Légy szíves hagyd abba. 12 éves korban, a serdülőkor határán _tilos_ fogyókúrázni, mert a megfelelő hormonális működéshez szükséges egy minimális testzsírszázalék. Ezen kívül már így is túl sovány vagy, nincs hová fogyókúráznod!!! Az étkezési zavar határán vagy, és bele fogsz esni, ha nem vigyázol.
2014. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sovány vagy.

Ha így folytatod anorexiás leszel, majd meghalsz.

Szép napot!

2014. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úristen, hány kiló lehet, aki még nálad is vékonyabb? Azt sem tudom elképzelni, hogy 38 kilósan van még bármit is fogynod bárhonnan....
2014. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként a lábak optikai karcsúsítását elérheted fekete vagy sötét vagy lefelé csíkos nadrággal, kissé magasabb sarkú cipővel. Igazi magassarkúhoz még nagyon fiatal vagy.


De én le merem fogadni, hogyha te 38 kg vagy, hogy azok a lábak nem kövérek. Valószínűleg inkább pipaszár kis lábacskáid lehetnek, és nagyon rosszul néznének ki, ha még vékonyabbak lennének... Csak már nem látod reálisan :(

2014. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem inkább híznod kéne. Izmosodni, formásodni. Én 153 cm vagyok, és 23 éves, hozzá 43 kg, most tetszem magamnak a legjobban. (Jelzem, sose voltam 46 kg-nál több)
2014. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem akarok hízni, jó de akkor nem is fogyok. Megegyeztünk? :) Tudom ebben a korban nem lehet, nem is tudom mit gondoltam, napról napra furább vagyok O.o Köszönöm a figyelmeztető válaszokat <3
2014. febr. 6. 08:47
 8/9 aniko12345 válasza:
Hová jutott a világ. Én 12 évesen babáztam, nem pedig az alakommal foglalkoztam. Éld a gyerekkorodat mig lehet, lesz rá időd ilyenekkel foglalkozni.
2014. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jólvan, csak nem akarok olyan kövér lenni mint mások. Mert, hogyh egyszer szükségem lenne rá és mondjuk 100 kg. lennék, akor nem tudnék olyan könnyen lefogyni (jó, az a 100 csak példa volt :D)
2014. febr. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!